UWAGA!

Mistrzowie pióra poszukiwani

Elbląg, Mistrzowie pióra poszukiwani

Dwunasta edycja Konkursu Literackiego Fundacji Elbląg poszukuje mistrzów pióra. Oczekuje dzieł inspirujących, tworzonych z pasją i przy wielkiej staranności. Liczy na miłośników słowa, z dorobkiem literackim mniejszym i większym. Prace w dwóch kategoriach przyjmowane są do końca czerwca w biurze fundacji.

Forma i tematyka zgłaszanych prac literackich jest dowolna. Kandydat do zwycięstwa powinien być elblążaninem lub osobą związaną z Elblągiem, a także mieć ukończony 16. rok życia. Kapituła konkursu wyłoni najlepszych w dwóch kategoriach. Ci, którzy wydali swoje dzieło w ubiegłym roku, mogą powalczyć o miano autora „Elbląskiej Książki Roku 2013". Obok tytułu autor otrzymuje nagrodę finansową w wysokości nie mniejszej niż 2000 zł. Z kolei ci, którzy chcą poddać pod ocenę literackiego jury swój rękopis, mają szansę wydać swoje dzieło z finansów Fundacji Elbląg – ta nagroda czeka na kandydatów do tytułu „Elbląskiego Rękopisu Roku 2013".
       Prace literackie wraz z wnioskiem zgłoszeniowym przyjmuje biuro Fundacji Elbląg – od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00, ul. Związku Jaszczurczego 17. Termin przyjmowania prac upływa 30 czerwca 2014 r. Regulamin Konkursu wraz z załącznikami dostępny na www.fundacja.elblag.pl.
       Zatem... do dzieła!
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Macie przecież ciągle piszącego pana Ryszarda Tomczyka. Nikt go u nas nie przebije piórem ! Wydano ostatnio OTRZĘSINY, a trochę wcześniej ODLEŻAŁE DON CHICHOTERIE. Obie książki są w EMPIKU i bardzo ciekawe.
Reklama