UWAGA!

----

Młodzież o Bożym Narodzeniu

Kolędy w nietypowym wykonaniu i ciekawej aranżacji połączone z recytacją poezji bożonarodzeniowej wykonają wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury. Wieczór wigilijny w MDK odbędzie się 21 grudnia o godz. 17.

Wychowankowie sekcji wokalnej zaśpiewają kolędy i pastorałki.
     - Młodzi wokaliści wykonają także te mniej znane kolędy - informuje Katarzyna Panicz, opiekunka sekcji wokalnej MDK. - Boże Narodzenie jest dla mnie czasem radości, dlatego też koncert będzie energiczny i spontaniczny, ale zarazem i wzruszający - zapewnia. - Występujący będą na scenie dużo się ruszać. Mogę obiecać, że będzie „nietradycyjnie”, co nie znaczy, że nie nastrojowo.
     W koncercie wystąpią mali i duzi wychowankowie Katarzyny Panicz. Nie zabraknie dziewcząt z zespołów „Szalone małolaty” i „Na cztery czwarte”. Będą także starsi wokaliści, m.in. Rafał Motycki i Katarzyna Bukowska. Na koncercie zagrają młodzi uzdolnieni muzycy z sekcji jazzowej MDK.
     Koncert będzie połączony z recytacją poezji o tematyce świątecznej, którą wykonają uczestnicy Mini Studia Gier Dramatycznych MDK prowadzonego przez Ninę Dziwniel-Stępkę.
     Jak zapowiadają organizatorzy, wieczór wprowadzi widzów w atmosferę świąt, pozwoli się zatrzymać i pomyśleć, co tak naprawdę jest w Bożym Narodzeniu najważniejsze. Młodzieżowy Dom Kultury zaprasza na wieczór wigilijny nie tylko wychowanków i sympatyków placówki, ale i wszystkich elblążan. Wstęp na koncert jest wolny.
     
KC

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama