UWAGA!

Młynary: stąd jesteśmy - zobacz film!

Elbląg, Młynary: stąd jesteśmy - zobacz film!

„Pójdę tylko tam, gdzie poprowadzi moje serce” - śpiewa Jamal w filmie, który o swoim mieście nakręcili młodzi mieszkańcy Młynar. Zapraszamy do jego obejrzenia, bo warto!

Może niełatwo tu znaleźć pracę, niewiele jest rozrywek, ale na miejscu jest rodzina i przyjaciele - właśnie o tym mówią w filmie młodzi i starsi mieszkańcy Młynar.
       Film, choć amatorski, pokazuje różne oblicza miasteczka, skłania do refleksji na temat perspektyw młodych ludzi z niewielkich ośrodków, ale też do zastanowienia, co tak naprawdę jest w życiu ważne:
       - Może rozrywki tutaj nie ma, ani ciekawszych, lepszych rzeczy… Sport przede wszystkim… A tak, myślę, że tutaj nie ma perspektyw dla młodzieży, nie ma pracy przede wszystkim - mówi chłopak w szaliku z logo klubu sportowego Syrena Młynary.
       Aby obejrzeć, przejdź do na eswiatowid.pl
      
      
eswiatowid.pl
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • ooooo jeżu mój kolaczysty
 • Fajne, powinien być konkurs dla szkolnych ekip filmowych z małych miasteczek o zaletach swoich miejscowości, dlaczego warto w nich mieszkać, gratulacje, powodzenia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  0
  Elblążanka.(2009-08-13)
 • Nawet jak na amatorski film jest slaby, materiały zebrane przez uczniów zamiast zachęcać do Młynar pokazują umyślnie/nieumyślnie największe wady miasteczka, ścieżka dźwiękowa pozostawia wiele do życzenia (jak piracą muzykę, to przynajmniej mogliby dobrą), a jedyny ciekawy pomysł to przedstawienie całego miasta we fragmentach z samochodu. ..
Reklama