UWAGA!

Mówić tak, by inni byli pod wrażeniem

 
Mówić tak, by inni byli pod wrażeniem
fot. nadesłana

Jak kreować własny wizerunek? Co robić, by dobrze prezentować się przed kamerą? A przede wszystkim jak mówić, by przykuwać uwagę słuchaczy. To tylko kilka z zagadnień warsztatów krasomówczych, które 1 lipca ruszają w „Światowidzie”. Pozostały ostatnie wolne miejsca!

- Na zajęciach prowadzący pokaże w jaki sposób możemy kreować własny wizerunek oraz nauczy umiejętności mówienia od siebie i o sobie – mówi Marta Derlukiewicz, koordynatorka projektu „Ojczysty się liczy”. - Będzie to także okazja, by zobaczyć jak dobrze się zaprezentować przed kamerą i razem z ekspertami przeanalizować to nagranie.
       W bezpłatnych warsztatach może wziąć udział młodzież w wieku od 13 do 18 lat. Chętni mogą się zgłaszać wysyłają e-maila z imieniem i nazwiskiem uczestnika na adres: marta.derlukiewicz@swiatowid.elblag.pl. Termin zgłoszeń upływa 30 czerwca.
      
       Chętni mogą zgłaszać się także na warsztaty "Ortografia z uśmiechem", które odbędą się od 6 do 8 lipca. Warsztaty te są adresowane do najmłodszych dzieci (w wieku od 9 do 10 lat). Natomiast młodzież (w wieku od 13 do 18 lat) może wziąć udział w warsztatach dziennikarskich, zaplanowanych na 13-15 lipca.
      

       Projekt „Ojczysty się liczy!” dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu "Ojczysty - dodaj do ulubionych”.

      
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)