UWAGA!

Można zwracać bilety na EOK

 Elbląg, Można zwracać bilety na EOK

Od 10 czerwca będzie możliwość zwrotu biletów na nasze koncerty - informuje Elbląska Orkiestra Kameralna. 

Punkt zwrotu biletów zostanie usytuowany na parterze Ratusza Staromiejskiego i będzie otwarty codziennie w wyznaczonych godzinach, tj. 10 czerwca (środa) w godzinach 9-13, 12 czerwca (piątek) w godzinach 9-13, natomiast od 15 czerwca (poniedziałek) – w poniedziałki, środy i piątki w godzinach 9-13, a we wtorki i czwartki w godzinach 14-18.

W tym czasie będziemy przyjmować zwroty biletów na koncerty: „Bajkowe podróże z Waltem Disneyem” (15 marca), „Niedziela solistów” (22 marca), „Wielkanoc koncertująca” (4 kwietnia) i „Pod muzycznym niebem Disneya” (6 kwietnia).

Ponadto, melomani posiadający bilety na koncert „Bajkowe podróże z Waltem Disneyem” (15 marca) będą mieli możliwość udziału – na podstawie tych biletów – w jednym z naszych koncertów familijnych, które odbędą się :

28 czerwca, o godzinie 15, w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

28 czerwca, o godzinie 18, w Zespole Państwowych Szkół Muzycznych w Elblągu

Repertuar obydwu koncertów obejmuje piosenki z filmów Walta Disneya, a prócz EOK na scenie zaprezentują się wokaliści: Anastazja Simińska, Judyta Wenda i Maciej Pawlak.

Osoby zamierzające uczestniczyć w jednym z koncertów familijnych powinny wcześniej zgłosić nam chęć udziału – mailowo, telefonicznie lub osobiście, w punkcie zwrotu biletów – podając termin koncertu oraz swoje imię i nazwisko. W związku z tym, bilety na koncert zaplanowany 15.03.2020 zachowują ważność, z tym że konieczne będzie ich okazanie przy wejściu na wspomniane koncerty familijne.

Priorytetem jest dla nas zdrowie i bezpieczeństwo melomanów, dlatego punkt będzie funkcjonować przy zachowaniu niezbędnych zabezpieczeń sanitarnych, zgodnie z wytycznymi Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Szczegółowych informacji udzielamy telefonicznie (513 095 840, 518 297 534) lub mailowo, pod adresem biuro@eok.elblag.eu.

Elbląska Orkiestra Kameralna
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama