UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Prezydent skorzystał z możliwości prawnej - Muzeum jest jedyną instytucją kultury w mieście, w którym nie trzeba przeprowadzać konkursu lub pytać ministra o zgodę. Natomiast trzeba zaznaczyć, że dyrektor Kasprzycka zrezygnowała z funkcji dyrektora, więc to otworzyło nowe możliwości prezydentowi. Istotne, że zatrudnił fachowca. Można się oczywiście zastanawiać dlaczego nie znalazł następcy pośród obecnych pracowników Muzeum. Miejmy nadzieję, że zmiana dyrekcji nie będzie takim szokiem i kryzysem, jak to co się dzieje np. w Muzeum Narodowym w Warszawie czy Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku. Do myślenia oczywiście dają słowa pani dyrektor, która następcy życzy: "Przyjaznego organizatora instytucji, tj. Rady Miasta i prezydenta. Ja, niestety, nie potrafiłam przełamać niechęci do mojej osoby, co fatalnie odbijało się na muzeum". I dodawała jeszcze: "następcy życzę choćby poprawnych stosunków z Urzędem Miejskim".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    5
    KapitanPlaneta(2019-06-03)
  • @KapitanPlaneta - Czas najwyższy na zmiany muzeum!
Reklama