UWAGA!

Muzyka gospel - kierunek Malbork

Elbląg, Na zdjęciu plakat koncertu.
Na zdjęciu plakat koncertu.

Fortepian, bębny, gitara basowa oraz śpiew na pięć głosów, wzywający do przeciwstawienia się szarości życia i próby odnalezienia Boga w swoim życiu. To wszystko możesz odnaleźć 14 sierpnia o godzinie 20:00 na zamku malborskim. To będzie jedyny w swoim rodzaju koncert muzyki religijnej gospel w wykonaniu gwiazdy międzynarodowego formatu The Jackson Singers.

The Jackson Singers to formacja licząca ośmiu światowej sławy muzyków, grających razem od ponad 25 lat! Ich olbrzymie doświadczenie w wykonywaniu utworów spirituals, gospel oraz typowo czarno-amerykańskiej muzyki kościelnej przejawia się w koncertowaniu na najwyższym poziomie, poruszającym słuchaczy swoją formą i religijnym przesłaniem. The Jackson Singers są znani ze swojego oryginalnego sposobu interpretacji klasycznej muzyki kościelnej, tworzącego nastrój entuzjazmu, radości i miłości.
     Zespół w swojej długiej historii współpracował z takimi artystami jak Oscar Peterson, Lionel Hampton, Odetta, Paul Anka, Olivia Molina, Jose Carreras, Far Corporation, Meatloaf, Smokie, Milli vanilli, Müncher Freiheit i Superman, współtworzył muzykę do filmu „Le Nouveau Monde” oraz prezentował się na pokazach telewizyjnych Thomasa Gottschalka. Występował również na niezliczonych koncertach jazzowych, galach i ślubach.
     

 


     Koncert odbędzie się na Międzymurzu zachodnim (wejście od strony Bramy Szewskiej). Bilety dostępne w kasie Muzeum Zamkowego w Malborku oraz w MDK. Cena biletu wynosi 5zł.

oprac. Anieze
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama