UWAGA!

Na inaugurację

Elbląg, Na inaugurację

W niedzielę o godz. 17.00 na dużej scenie Teatru Dramatycznego w Elblągu odbędzie się inauguracja sezonu offowego 2003/2004. W ramach wieczoru pn. "Kalendarz naszych czasów" wystąpią trzy grupy teatralne.

Jako pierwszy zaprezentuje się Teatr Integracyjny "Dwie Twarze". Podopieczni Grażyny Kacprzak i Tomasza Walczaka pokażą spektakl "Sen o lataniu". Będzie to bardzo plastyczny opis snów - dobrych i złych - które śnią się każdemu człowiekowi bez względu na kolor skóry, wyznanie czy stopień niepełnosprawności.
     Podczas wieczoru "Kalendarz naszych czasów" zaprezentuje się również dziecięca grupa "Leon" ze Szkoły Podstawowej nr 12 w Elblągu. Jest to chyba najlepsza teatralna grupa dziecięca w mieście. "Leon" pokaże się w spektaklu "Czekając na Kogotam". Jest to dwutorowa opowieść o pisarce tworzącej własny, fikcyjny świat i o postaciach z tego świata.
     Podczas inauguracji sezonu offowego nie może zabraknąć występu czołowej grupy wywodzącej się z tego nurtu - "Alter Ego". Podopieczni Tomasza Walczaka zaprezentują poetycki spektakl "Godzina człowieczej nicości".
     Dla sympatyków sceny offowej mamy podwójne zaproszenie na niedzielny wieczór.
     
     ***
     
     Podwójne zaproszenie na niedzielną inaugurację sezonu offowego wygrał Krzysztof Sołtys. Gratulujemy!
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Byłam na spektaklu teatru integracyjnego, to naprawdę piękna opowieść, w której mozna dopatrzeć się siebie samego. Alter Ego także znam z innych spektakli (,,Godziny człowieczej nicości" jeszcze nie widziałam) i dla nich warto się wybrać do teatru. Gorąco polecam wszystkim marudzącym, że w Elblągu nic się nie dzieje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Stokrota(2003-10-23)
Reklama