UWAGA!

Na pożegnanie „Sen nocy letniej”

 Elbląg, Scena ze "Snu..."
Scena ze "Snu..."

Dobiegają końca II Warmińsko-Mazurskie Spotkania z Teatrem na ... Wodzie. Przez kilka wakacyjnych tygodni elbląscy aktorzy zaprezentowali widzom m.in. w Mikołajkach, Węgorzewie, Giżycku, Ostródzie i we Fromborku spektakle „Każdemu wolno kochać”, „Sceny miłosne dla dorosłych”, „Kolację dla głupca” oraz „Sen nocy letniej”. I właśnie tym ostatnim pożegnają się w najbliższą niedzielę 12 sierpnia w Lidzbarku Warmińskim.

To już druga edycja plenerowej, objazdowej imprezy, która cieszy się sympatią zarówno mieszkańców Warmii i Mazur, jak i odpoczywających nad jeziorami turystów. Przez kilka tygodni lipca i sierpnia aktorzy elbląskiego teatru Dramatycznego grali na wodzie i na lądzie. Występowali m.in. w Mikołajkach, Giżycku, Ostródzie oraz we Fromborku. Prezentowali spektakle kameralne o zabarwieniu lekkim, kabaretowym: „Każdemu wolno kochać” w reż. Ewy Marcinkówny oraz „Sceny miłosne dla dorosłych” w reż. Bogusława Semotiuka, a także duże produkcje, takie jak: „Kolacja dla głupca” w reż. Ewy Marcinkówny i „Sen nocy letniej” w reż. Mirosława Siedlera. Teatralnym występom towarzyszyły pokazy ratownictwa wodnego.
     Jednak wszystko co dobre, szybko się kończy. Kończą się więc także II Warmińsko-Mazurskie Spotkania z Teatrem na...Wodzie. W najbliższą niedzielę 12 sierpnia o godz. 21 elbląscy aktorzy zagrają w Lidzbarku Warmińskim „Sen nocy letniej”. Wśród spodziewanych gości jest marszałek województwa warmińsko-mazurskiego Jacek Protas, który objął patronatem tę ciekawą imprezę.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama