UWAGA!

Nakręć się na konkurs!

 Elbląg, Nakręć się na konkurs!

Stowarzyszenie Kulturalne "Co Jest?" zaprasza wszystkich, którym bliska jest X muza, do udziału w wydarzeniu bez precedensu - już 27 stycznia odbędzie się pierwszy i jedyny festiwal filmów amatorskich "Poniżej poziomu". Weź udział, nakręć krótki filmik o Elblągu i zgarnij kasę!

Rodzina ma cię dość, bo dokumentujesz komórką każdy moment jej życia? Materiału filmowego, który masz w szufladzie starczyłoby na drugi sezon „Niewolnicy Isaury”? A może czujesz, że chciałbyś dać filmowy upust swoim emocjom lub masz w głowie milion scenariuszy, do których
       nie wiesz jak się zabrać? Świetnie, jesteś zatem wymarzonym uczestnikiem Festiwalu Filmów „Poniżej poziomu”, realizowanego przez Stowarzyszenie Kulturalne „Co Jest?” i Klub Muzyczny Mjazzga. Już 27 stycznia dowiemy się kto zgarnął nagrody finansowe i jest na dobrej drodze do Oscara.
       Przegląd filmów i konkurs przeznaczone są dla wszystkich, którzy dysponują jedynie kamerą - może być nawet telefon komórkowy! - i przede wszystkim pomysłem na krótki materiał filmowy. Temat przewodni to „Elbląg – Lubię to!”, czyli impresja na temat „dlaczego Elbląg jest fajny”. Nadsyłane filmiki nie powinny być krótsze niż 1 minuta i dłuższe niż 3 minuty i pochodzić z 2017 r.
       Podczas przeglądu filmów 27 stycznia jury przyzna trzy nagrody finansowe: 250, 500, 750 zł, zatem jest o co walczyć! Na filmy czekamy do 15 stycznia 2018 r. Materiały można nadsyłać mailowo (preferujemy linki zewnętrzne – YouTube, WeTransfer) lub dostarczyć osobiście na nośniku zewnętrznym do Klubu Mjazzga.
      
       Szczegółowy regulamin Festiwalu znajdziecie na stronie . Informacji udzielamy także mailowo telefonicznie 502 302 110 lub na miejscu w Klubie Muzycznym Mjazzga, ul. Kowalska 1-2C.
      
Beata Branicka, Stowarzyszenie Kulturalne "Co jest?"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama