UWAGA!

Nastrojowy wieczór w MDK

Elbląg, Nastrojowy wieczór w MDK
(fot. Paweł Serocki)

Wczoraj w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się koncert wigilijny. Kolędy i pastorałki w ciekawej aranżacji przeplatane recytacją poezji bożonarodzeniowej wykonali wychowankowie sekcji wokalnej i Mini Studia Gier Dramatycznych MDK.

Wczorajszy wieczór wigilijny w MDK zgromadził wiele osób, w sali brakowało miejsc dla publiczności. Wszyscy goście mogli więc usłyszeć pięknie wyśpiewane kolędy i wyrecytowaną poezję. Podczas koncertu zapanowała ciepła, radosna i zarazem wzruszająca atmosfera.
     - Święta Bożego Narodzenia tak strasznie się zmieniły. Zastanawiamy się, jaki kupić prezent, biegamy po sklepach, sprzątamy, gotujemy… A zapominamy, że jest to czas, w którym właściwie powinniśmy się zatrzymać, pomyśleć o tym, że obok nas jest drugi człowiek - mówiła dyrektor MDK Nina Dziwniel-Stępka. - I ten koncert miał o tym wszystkim przypomnieć. Przypomnieć, że to jest najważniejsze w tych świętach, to, że rodzi się miłość.
     Ubrani na biało wychowankowie sekcji wokalnej wystąpili na scenie oświetlonej świecami, wykonując kolędy i pastorałki. Zgodnie z zapowiedziami było energicznie, radośnie, nastrojowo i wzruszająco. Koncert połączony był z recytacją poezji o tematyce świątecznej, która dodawała wyjątkowego klimatu całej imprezie.
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama