UWAGA!

Nowa wystawa w Galerii na Wyspie

 Elbląg, Beata Samko,
Beata Samko, fot. nadesłana

20 czerwca o godz. 17 Galeria na Wyspie działająca w Młodzieżowym Dom Kultury przy ul. Warszawskiej 51 zaprasza na autorski wernisaż malarstwa i grafiki Beaty Samko.

Beata Samko o sobie: Urodziłam w 1987roku w Dobrym Mieście (na Warmii), gdzie mieszkam  do tej pory.  Zainteresowanie w dziedzinie sztuki zaczęłam przejawiać już w pierwszej klasie szkoły podstawowej. Zaczęło się dość tradycyjnie, od zajęć w kole plastycznym przy Domu Kultury. Jako nastolatka brałam udział w różnych konkursach organizowanych przez szkoły i ośrodki kultury, zdobywając nagrody. Czuję się trochę zbyt “staro” by przytaczać tu nazwy i daty, jednak kolejne nagrody w tamtym okresie motywowały mnie do dalszej pracy. Pozwolę sobie wymienić tylko dwie rzeczy dla mnie istotne: w 2003 r. moja praca malarska została podarowana ambasadzie irlandzkiej; w 2007 r. zdobyłam II miejsce w ogólnopolskim konkursie ceramicznym.
       Ostatnie wydarzenie miało zasadniczy wpływ na wybór przeze mnie kierunku studiów. Nie ograniczam się jedynie do ceramiki. Równolegle zajmuje się malarstwem, grafiką warsztatową oraz fotografią.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama