UWAGA!

Nowy sezon w „Promyku”! Ostatnie wolne miejsca!

 Elbląg, Nowy sezon w „Promyku”! Ostatnie wolne miejsca!

W Centrum Tańca Promyk w Elblągu trwa nowy sezon zajęć tanecznych i fitnessowych. Na chętnych czekają profesjonalni i doświadczeni instruktorzy ale przede wszystkim możliwość aktywnego spędzenia czasu. Sprawdź na co jeszcze są wolne miejsca i zapisz się już dziś! Zapraszamy!

Nasza oferta jest dla każdego! Zapraszamy wszystkich tych, dla których taniec jest pasją lub formą zabawy. Zapewniamy, że zajęcia w Promyku mogą również stać się początkiem pasjonującej tanecznej przygody! Jednak Promyk to nie tylko taniec. W swojej ofercie mamy również zajęcia fitnessowe i sportowe. Wystarczy wejść na stronę internetową CSE „Światowid” żeby sprawdzić jak bogatą ofertę przygotowaliśmy dla Was!

 

Coś dla najmłodszych

Na najmłodszych czekają miejsca na zajęciach z Tik Tok DANCE oraz z tańca sportowego. Na Tik Tok DANCE najmłodsi wcielają się w role TikTokerów ucząc się krótkich choreografii tanecznych. Zaś na zajęciach z tańca sportowego dzieci uczą się walca angielskiego, tanga, walca wiedeńskiego, quickstepa, foxtrota, czyli tańców standardowych, oraz rumby, cha-chy, samby, jiva i pasadoble, znane jako tańce latynoamerykańskie.

 

…i nieco starszych

Dla pań, które chcą zadbać o figurę, przygotowaliśmy ofertę zajęć: Pilates, oraz Fit Morning. Zajęcia pozwolą aktywnie spędzić czas i z pewnością wyzwolą bardzo dużo endorfin wśród uczestniczek. Wymagaj wysokiej koncentracji i skupienia, polega na wykonywaniu precyzyjnych i powolnych ruchów o niewielkim zasięgu. Dzięki takiej formie można w szybkim czasie wysmuklić całą sylwetkę, uzyskać płaski brzuch i zredukować tkankę tłuszczową. Rozciągnięte mięśnie stają się elastyczne, ciało jest bardziej sprężyste.

 

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy. Szczegółowe informacje tj. cennik oraz terminy zajęć znajdują się na stronie internetowej CSE „Światowid” w Elblągu.

 

Centrum Tańca „Promyk” ul. Browarna 80, Elbląg; zapisy: biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00; tel. (55) 611 01 30/40, tel. kom. 609-977-220;
       e-mail: promyk@swiatowid.elblag.pl

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama