UWAGA!

Nowy termin premiery i zmiana spektaklu sylwestrowego

 Elbląg, Nowy termin premiery i zmiana spektaklu sylwestrowego
Fot. archiwum portEl

W związku z problemami zdrowotnymi w zespole aktorskim jesteśmy zmuszeni dokonać zmian w repertuarze. Termin premiery „Kłamstwa” w reż. Pawła Szkotaka został przesunięty na 3 lutego 2023 r.

W ramach sylwestrowego wieczoru zagramy „Plotkę” Francisa Vebera w reż. Wojciecha Malajkata. Odbędzie się planowany koncert, loteria fantowa i wspólne przywitanie nowego roku przy lampce szampana. Ponadto Goście, którzy zdecydowali się spędzić z nami ostatni wieczór tego roku, otrzymają specjalne bony. Dzięki nim, bilety na „Kłamstwo” będzie można wykupić w wyjątkowej ofercie - drugi bilet za 1 zł. Bon będzie można zrealizować do czerwca przyszłego roku. Terminy spektakli są dostępne w zakładce Repertuar na naszej stronie www i Facebooku.

Sytuacja jest niezależna od nas i prosimy Państwa o wyrozumiałość w tej kwestii. Zdrowie naszych pracowników, i Was, naszych Widzów, zawsze traktowaliśmy priorytetowo.

Jeśli będą Państwo mieli jakiekolwiek pytania związane z Sylwestrem w Teatrze lub premierą zachęcamy do kontaktu z Kasą Teatru – 55 641 97 00 w. 392.

Kamila Tuszyńska, kierownik literacki Teatru im. A. Serwuka w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama