UWAGA!

Nowy thriller Ewy Lenarczyk

 Elbląg, Nowy thriller Ewy Lenarczyk

Filia nr 6 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Słonecznej zaprasza w piątek, 22 listopada, o godz. 17 na spotkanie z Ewą Lenarczyk promujące najnowszą książkę autorki pt. „Za moje krzywdy”. Wstęp wolny.

O książce „Za moje krzywdy”:

Na polskim Wybrzeżu dochodzi do serii bestialskich morderstw. Policjanci z gdyńskiej dochodzeniówki szybko odkryją, że ofiarami padają seksualni dewianci. Wyjawienie ich obrzydliwych, ekstremalnych upodobań, zszokuje wiele osób. Przed śledczymi konieczność rozwikłania sprawcy. Nie będzie im łatwo odkryć, kim jest morderca i dlaczego na swoje ofiary wybiera zboczeńców.

W prowadzonym śledztwie policjantów wspierać będzie inteligentna zdeklarowana singielka i matka dorosłej córki, psycholog policyjna Bożena Kalinowska. Udział w sprawie postawi na jej drodze wielu dawnych znajomych. Pośród nich znajdzie się mężczyzna, który ponownie może stać się jej bardzo bliski.

Ten mocny thriller z elementem romansu trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej strony. Poszukiwanie oprawcy, który na własną rękę wymierza sprawiedliwość, dostarcza ekstremalnych wrażeń.

Ewa Lenarczyk urodziła się w roku 1957 w Elblągu, w którym mieszkała do matury w 1975 roku. Potem przeprowadziła się do Gdańska. Po ukończeniu Medycznego Studium Zawodowego pracowała w szkole jako higienistka, później jako ankieterka w Urzędzie Statystycznym, a przez kolejne 9 lat zarządzała Halą Targową na Gdańskiej Zaspie. Zajmowała się również marketingiem sieciowym pewnej znanej polskiej marki. Można by o niej powiedzieć, że jest kobietą, która żadnej pracy się nie boi. Jest autorką powieści: „Zojda z Bieszczad”, „Nasza Klasa i co dalej”, „W poszukiwaniu szczęśliwego domu”, „Nasza klasa, dalsze zmagania”, „Kochaj mnie od morza do morza”, „Salon Pani Krysi”, „Psiarnia Agaty”, „Ognista miłość”, „Pod innym niebem” i najnowszej Za moje krzywdy.

Więcej informacji:

Filia nr 6

ul. Słoneczna 29

tel. (55) 625 60 80/81

Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama