UWAGA!

O śmierci, poezji, Olsztynie i innych życiowych przypadłościach – posłuchaj!

 
Elbląg, O śmierci, poezji, Olsztynie i innych życiowych przypadłościach – posłuchaj!
fot. Edyta Jasiukiewicz

Nie do końca poważna rozmowa na zupełnie poważne tematy, poezja, dziwne dźwięki i piosenki "z tekstem" - zapraszamy do wysłuchania zapisu spotkania z Martą Andrzejczyk, olsztyńską aktorką, wokalistką, społeczniczką i animatorką kultury.

W swoich monodramach muzycznych i na płytach sięga m.in. po twórczość amerykańskiej poetki Sylvii Plath oraz piosenkarki, aktorki kabaretowej i filmowej Wiery Gran. Była aktorką Pantomimy Olsztyńskiej i Olsztyńskiego Teatru Rapsodycznego. Od 9 lat współtworzy Biały Teatr. Na co dzień pracuje w Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie, jest organizatorką wielu wydarzeń artystycznych, takich jak cykle: Poligon Teatralny, Salon Poetycki, Kabaret Piosenki Smutnej, Festiwal Improwizacji DZIANIE SIĘ, Olsztyńska Trzydniówka Teatralna i cykl Kobietony. Spotkanie odbyło się w Centrum Spotkań Europejskich Światowid w Elblągu 27 listopada.
       Nagranie i montaż: Agnieszka Jarzębska.
      
eswiatowid.pl
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • to są chyba jakieś jaja. .zapraszać do nas ludzi kultury z miasta które nas okrada. .miejcie odrobinę honoru !!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  jądruś kiełbasiński(2013-01-08)
 • jak ktoś coś ci ukradł to powiadom prokuraturę bądź policję. witamy w nie. .. .. gościnnym elblągu. kultura przede wszystkim. .. .. trudne nie. ..
 • Bardzo ciekawe spotkanie. TZ
 • .. .okrada w majestacie prawa, gdyż brutalnie wykorzystuje ostatnią pomyloną reformę administracyjną oraz dzisiejszą politykę rządu, które trudno nazwać demokratycznymi.
 • oni musza ich zapraszac bo podelgaja pod olsztyn jesli swiatowid byl sie przeciwstawił to by juz chyba zadnego granta nie dostali a tak ręka ręke myje i siedza cicho. elblazanom na posadkach obojetne gdzie nalezymy jesli im sie płaci. instytucje maja to w nosie bo prawnie podlegaja pod olsztyn region warmi i mazur stad jesli olsztyn zeche swiatowdi musi przyjac MUSI i nie ma bata i jeszcze bede sie usmiech (falszywie) a za plecami mówią swoje elblascy pracownicy hehe co za świat. .. obłuda.
 • Swiatowid już 100 % wykonuje polecenie Olsztyna i siedza cicho bo dotacje płyna.
Reklama