UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Cytuję "Mam wyższe wykszt. czytam czasem jakąś powieść (allegro, 5zl/szt), oglądam niekiedy ambitniejsze filmy (cda), mam na ścianach kilka reprodukcji (50zl/szt), a muzyki słucham na pewno bardziej na poziomie niż 99.9% społeczeństwa (YT). W bibliotece byłem ostatnio ok 1998 roku, w galerii nigdy, w muzeum może w podstawówce z raz na początku lat 90.Da się bez tego zyc. " Masz "wyższe wykszt. "chociaż nie wiem co to oznacza. Jesteś licencjatem (niepełne wyższe)czy magistrem? W kontekście Twojej wypowiedzi ktoś ma 1 centymetr wzrostu więcej od ciebie ma o 10 pkt wyższe IQ. Czytasz powieści z Allegro za 5PLN? To są pewnie komiksy (Twoja gramatyka i ortografia świadczą o tym czego się nauczyłeś). Pytanie na jakich lekcjach nie byłeś i dlaczego. "zraz na początku lat 90.Da się bez tego zyc. "A ja zrazy lubię. "a muzyki słucham na pewno bardziej na poziomie niż 99.9% społeczeństwa (YT). "Co Ty dzieciaku wiesz o społeczeństwie, książkach, kulturze, i muzyce? A powyższe procenty pomieszałeś z promilami, chociaż może rzeczywiście piłeś pisząc takie bzdury. Uruchamiają szkoły a więc wróć do gimnazjum z Twojego "wyższe wykszt. "Później może do muzeum czy galerii (sztuki)bo do biblioteki będzie za trudno.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    sceptyk(2020-05-04)
  • @sceptyk - Jakie bzdury. Pisze tylko o sobie, to jest prawda. Czytam niekiedy klasyków rosyjskich, mam parę obrazów z roznych epok, a ilosc świetnych albumów jazzowych na YT jest taka, że nie przesłucha się ich przez 100 lat. W życiu bym nie poszedł do biblioteki, muzeum czy zwłaszcza galerii (by gapić się po ścianach). Po podanych latach można wywnioskować że nie jestem dzieciakiem. I jak widać, nie obrażam też po chamsku innych jak czynią to bywalcy bibliotek i muzeów. ..
Reklama