UWAGA!

Od września w MDK

Młodzieżowy Dom Kultury, jak co roku, oferuje szereg ciekawych zajęć - mówi Marta Makowska z MDK. - Jest u nas muzyka, plastyka, teatr, literatura, modelarstwo, informatyka i wiele innych sekcji, które ruszają już we wrześniu. MDK zaprasza młodych elblążan do aktywnego spędzania czasu pozalekcyjnego.

Pracownia komputerowa prowadzona przez Marka Kazimierczaka to propozycja szczególnie dla najmłodszych.
     Młodzież zainteresowaną modelarstwem MDK zaprasza do instruktora Leszka Kapczyńskiego, który prowadzi modelarnię szkutniczo-lotniczą.
     Utalentowane muzycznie dzieci mogą zgłaszać się na przesłuchania do Katarzyny Panicz, która prowadzi dziecięcy zespół wokalny „Szalone małolaty” oraz do Szymona Zuehlke, który prowadzi sekcję jazzową.
     Mini studio gier dramatycznych to sekcja prowadzona przez Ninę Dziwniel-Stępkę. Są to zajęcia dla młodych ludzi, którzy chcą rozwijać swój talent aktorski, pogłębiać sztukę recytacji, a także rozwinąć swoją osobowość i pozbyć się kompleksów. Zajęcia będą odbywać się w każdy wtorek i piątek od godz. 17.
     Aleksandra Maciejewska zaprasza młodzież na warsztaty literackie i fakultety maturalne w każdy wtorek i czwartek od godz. 15.
     Dzieci i młodzież zainteresowana malarstwem może rozwijać talent w pracowni plastycznej prowadzonej przez Andrzeja Sywulę, Piotra Romanowskiego oraz Danutę Roszak-Makowską.
     Ryszard Skotnicki zaprasza na przesłuchania do sekcji muzyki dawnej.
     Dużym powodzeniem co roku cieszy się sekcja gitary klasycznej, którą prowadzą Grzegorz Holeniewski oraz Rafał Wawrzyk.
     Młodzieżowy Dom Kultury prowadzi także zajęcia dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnej - Grażyna Kacprzak i Ewa Wojtkiewicz zapraszają na zajęcia z edukacji teatralnej i rekreacyjne.
     Terminy zajęć będą na bieżąco podawane na stronie internetowej MDK www.mdk.elblag.pl. Wszelkie pytania, informacje i zapisy pod numerem tel. 055 233 48 34. Można także kontaktować się osobiście z nauczycielami, od poniedziałku do piątku w godzinach popołudniowych (ul. Bema 37).
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama