UWAGA!

Organek koncertowo

 Elbląg, Organek koncertowo
fot. nadesłana

Tomasz Organek gościł w Elblągu w ubiegłym roku przy okazji koncertu Sofy. W piątek, 6 lutego w klubie Mjazzga zaprezentuje swoją autorską muzykę z formacją Organek, a ich koncert poprzedzi występ The Pau. Okazją do spotkania jest trasa promująca wydany w 2014 świetny album Organka zatytułowany "Głupi".

Koncertowo - klasyczne w brzmieniu, nowatorskie w formie vintage rockowe trio. Mocne, błyskotliwe teksty osadzone w pełnej odniesień muzyce oraz niezwykła ekpresja sceniczna stanowią o wartości zespołu.
       Tomasz Organek – gitarzysta, kompozytor, producent, autor tekstów i opowiadań, urodzony w 1976 r. w Suwałkach. Ukończył filologię angielską na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, a także studia na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach. Lider, kompozytor i autor tekstów w zespole Organek. Członek i jeden z założycieli grupy Sofa. Gitarzysta formacji poetyckiej Ser Charles oraz jeden z wokalistów grupy Fox. Laureat nagrody muzycznej Polskiego Radia Mateusze Trójki 2014.Autor opowiadań. Beat Box w Stylu Emo nakładem FA – ART nr 2–3 (72–73) 2008, Pepe wróć w Antologia współczesnych polskich opowiadań wyd. FORMA 2011. Obecnie pracuje nad swoją pierwszą powieścią pt. Teoria Opanowywania Trwogi.
       Przed Organkiem na scenie pojawi się The Pau.
       The Pau to solowy projekt Pauliny, rocznik 92'. W swoich kompozycjach sama ra na wszystkich instrumentach przy wsparciu komputera. The Pau powstał z fascynacji rzeczami ulotnymi, z nudy i chęci jej przełamania. Koncert składać się będzie z materiału przygotowanego na debiutancką płytę. Muzyka The Pau to połączenie gitary i połamanych rytmów. Czasami mocniej, czasami lżej.
      
       Mjazzga 6 lutego, godz. 20.15.
       Bilety w cenie 25 zł przed i 30 zł w dniu koncertu.
       Organizacja SK Co Jest?oraz klub Mjazzga
       Więcej na www.mjazzga.pl oraz na profilu fb.
      
       Następny koncert - 13 lutego - Maleo Reggae Rockers (reggae)
      

       Cyklowi koncertów w klubie Mjazzga patronuje Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
Wojtek Minkiewicz, Mjazzga

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama