UWAGA!

Ostatnie miejsca na Mediakacje. Zapisz się!

Ostatnie miejsca na Mediakacje. Zapisz się!

Chcą nauczyć się kreowania swojego wizerunku w sieci, poznać pracę dziennikarza od kuchni i animować kulturalnie. To tylko cześć argumentów, jakimi młodzi ludzie przekonają organizatorów, dlaczego powinni wziąć udział w „Mediakacjach”, bezpłatnych warsztatach z nowych mediów. Zostały ostatnie wolne miejsca.

„Mediakacje, czyli wakacje z mediami”, na które zapraszają CSE Światowid i portal eKulturalni.pl. odbędą się w pierwszej połowie lipca. Przez sześć dni bezpłatnych warsztatów młodzież będzie uczyć się, jak kreować swój wizerunek w nowych mediach, jak wypromować wytworzone przez siebie treści i podnosić jakość udostępnianych w sieci materiałów. Teorii i praktyki będą uczyć ich: artysta działający w sieci, specjalista od social media, blogerki oraz pracownicy ośrodków kultury będących partnerem w projekcie, którego częścią są warsztaty.
       - Nasze warsztaty to nie tylko okazja, by zapoznać się ze światem nowych mediów, ale też ciekawa atrakcja na wakacje. Nie wszystkim młodym ludziom będzie dane gdzieś wyjechać, a „Mediakacje” mają formę półkolonii. Zajęcia będą odbywały się w Elblągu i w regionie. W planach są wycieczki do Giżycka, Olszyna i Ełku – zapowiada Zuzanna Gajewska, redaktor eKulturalni.pl i autorka projektu.
       „Mediakacje” odbędą w lipcu (między 7 a 12.) Są skierowane do młodzieży powyżej 16. roku życia. Rekrutacja już trwa, zostało kilka ostatnich miejsc. Jeśli chcesz w nich wziąć udział napisz na redakcja@ekulturalni.pl, dlaczego to właśnie dla Ciebie mamy zarezerwować miejsce. Masz czas do 30 maja. Udział w warsztatach jest bezpłatny.
       „Mediakacje” są częścią projektu eKulturalni.pl, czyli kultura w nowych mediach, realizowanego przez Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” i portal eKulturalni.pl.
Projekt dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Redakcja eKulturalni.pl
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)