UWAGA!

Papier w formie

 
Papier w formie
fot. nadesłana

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” i Warmińsko-Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli, w odpowiedzi na zainteresowanie szkoleniami z zakresu technik i metod plastycznych ze strony nauczycieli i wychowawców świetlic, organizuje dwudniowe szkolenie z technik papierowych w dniach 19 i 26 stycznia w godz. 9-11.

W warsztatach z zakresu papieroplastyki mogą wziąć udział nauczyciele i wychowawcy świetlic z naszego regionu. To kreatywna, łatwa i niedroga technika plastyczna, która doskonale sprawdza się w pracy z dziećmi i młodzieżą.
       Na początek odbędzie się wykład z podstawowych zasad tworzenia wikliny papierowej, a po nim uczestnicy będą tworzyć z zaprojektowanej wcześniej formy papierowej.
       Zaproponowany zbiór technik plastycznych opiera się o materiał jakim jest papier. Stanowi praktyczną bazę do zorganizowania inspirujących zajęć plastycznych, które nie wymagają szczególnych nakładów finansowych. Szkolenie wskazuje kierunek działań, które można rozwijać w dalszej pracy. Uczestnicy poznają sposoby kształtowania i modelowania „papierowego” materiału. Zaletą tej techniki jest niezwykła łatwość tworzenia zwartej i wytrzymałej konstrukcji, a udział w warsztatach papieroplastyki sprawia, że patrzymy w inny sposób na materiał jakim jest papier.
      
       Warsztaty poprowadzą: Ewa Bednarska-Siwilewicz, plastyk i pedagog oraz Marlena Szwemińska – konsultant ds. pedagogiki specjalnej i integracji W-MODN w Elblągu.
      
       Zgłoszenia na warsztaty przyjmuje Marlena Szwemińska, pod adresem mailowym: m.szweminska@wmodn.elblag.pl
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)