UWAGA!

Piosenki Anny German w prezencie dla wszystkich Mam!

 
Elbląg, Vdovychenko, Reczeniedi, Adamczak,
Vdovychenko, Reczeniedi, Adamczak, fot. nadesłana

W Dzień Matki w Teatrze im. A. Sewruka w Elblągu zabrzmią dźwięki najpiękniejszych piosenek Anny German, zwanej „Białym Aniołem”. „Muzyka i wspomnienia…” to tytuł wyjątkowego i nasyconego wielką dawką emocji koncertu z udziałem Elbląskiej Orkiestry Kameralnej pod batutą Tomasza Radziwonowicza oraz znakomitych solistów.

Takiego widowiska nie było w Polsce od lat. Wreszcie widz i słuchacz, zakochany w twórczości i talencie Anny German może obejrzeć i usłyszeć na żywo piosenki z jej repertuaru w takim wymiarze… „Cyganeria”, „Człowieczy los”, „Tańczące Eurydyki”, „Bal u Posejdona” to tylko niektóre pozycje na „emocjonalnej mapie” tego koncertu. Nie sposób opowiedzieć o emocjach i entuzjazmie, jakie koncert może wywołać wśród publiczności. Takie widowisko trzeba zobaczyć, usłyszeć i doświadczyć go własnymi zmysłami. Wszystko w pięknej oprawie światła i dźwięku. Zwłaszcza, że 26 maja to dzień wyjątkowy dla wszystkich Mam. Prezent w postaci biletu na Koncert z piosenkami Anny German będzie doskonałym zwieńczeniem Dnia Matki!
      
       Nie bez znaczenia jest tutaj udział orkiestry kameralnej. „Anioł, czysta, szlachetna dusza, człowiek o świetlistym wnętrzu, osoba z niezwykłą aurą” – drugiej takiej polskiej piosenkarki, która oklaskiwana była na międzynarodowych scenach w historii nie było. Obdarzona przepięknym, fenomenalnym głosem „śpiewała w siedmiu językach na czterech kontynentach”. Do dziś w Rosji jest nie tylko wielką artystką, ale wręcz boginią.
      
       W koncercie wystąpią: Vladyslava Vdovychenko (wokal), Justyna Reczeniedi (wokal), Mikołaj Adamczak (tenor) oraz zespół w składzie: Marcin Riege instrumenty klawiszowe, Artur Grudziński instrumenty klawiszowe, Konrad Kubicki gitara basowa, Andrzej Stępień gitara elektryczna i Szymon Linette instrumenty perkusyjne.
       26 maja Teatr im. Aleksandra Sewruka w Elblągu, godz. 19.00. Bilety: 60 zł (normalny), 50 zł (ulgowy) do nabycia w Biurze Koncertowym EOK, Ratusz Staromiejski. Rezerwacja telefoniczna: 55 237 47 49 lub elektroniczna: www.eok.elblag.eu
      

       Sponsor Strategiczny Mecenas Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Siemens Sp. z o.o.
       Sponsor Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Grupa Energa
       Sponsorzy Wspierający: EPEC Sp. z o.o., Meble Wójcik, Greengrow Sp. z o.o., Toyota Knedler Sp. z o.o.
      
Patronem medialnym Elbląskiej Orkiestry Kameralnej jest Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl

      
Elbląska Orkiestra Kameralna
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama