UWAGA!

Poezja, muzyka i kremówki

Elbląg, Poezja, muzyka i kremówki
(fot. SDK Zakrzewo)

W Spółdzielczym Domu Kultury Zakrzewo odbył się wieczorek poetycko-muzyczny poświęcony życiu i twórczości papieża Jana Pawła II. Tego wieczoru nie mogło zabraknąć także słynnych „papieskich” kremówek.

Wieczór poetycko-muzyczny zorganizowany został z okazji zbliżającej się drugiej rocznicy śmierci Jana Pawła II. Zgodnie z zapowiedziami organizatorów podczas spotkania zapanowała niezwykle nastrojowa atmosfera.
     - Był to wyjątkowy wieczór. Nastrojowe utwory, piękna poezja, doskonała interpretacja oraz płomień świec wprawiły wszystkich w nastrój zadumy i refleksji. Wspominaliśmy Wielkiego Polaka, Pasterza - mówiła po spotkaniu jego organizatorka Magdalena Lemańczyk.
     Pełne miłości, ciepła i prawdy wiersze Jana Pawła II zaprezentowała Magdalena Przybylska, uczestniczka Mini Studia Gier Dramatycznych działającego w Młodzieżowym Domu Kultury. Muzyczne tło stanowiły jazzowe utwory w wykonaniu Marcina Gawdzisa, który grał na pianinie, i kontrabasisty Piotra Lewańczyka.
     Scenę, na której występowali artyści, zdobiły fotografie Jana Pawła II z całego okresu życia. Dodatkową niespodzianką przygotowaną specjalnie dla uczestników wieczoru były papieskie kremówki, które cieszyły się dużym powodzeniem.
     
     
OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama