UWAGA!

Poezja na Piętrze

22 stycznia centrum kultury "Światowid" zaprasza na wieczór poetycki "Poezja na Piętrze". Zaprezentowany zostanie m.in. program poświęcony twórczości Krzysztofa Kamila Baczyńskiego.

Podczas wieczoru "Poezja na Piętrze" swoją twórczość przedstawiać będą młodzi elbląscy twórcy. Zgłoszenia chętnych do zaprezentowania swojego dorobku poetyckiego przyjmuje Monika Kowalczyk pod numerem telefonu 611 20 76.
     Ponadto widzowie obejrzą program artystyczny przygotowany na podstawie wierszy Krzysztofa Kamila Baczyńskiego w 83. rocznicę urodzin poety.
     Wieczór poetycki odbędzie się 22 stycznia o godz. 17.00 na Scenie na Piętrze. Wstęp wolny.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Byłem lata temu - jeszcze wtedy chyba w EOK-u, w kawiarni "Uśmiech" - na poetyckim wieczorze Krzysztofa Kolbergera, który recytował poezję i też chyba Baczyńskiego. Zmierzchało, w pewnym momencie zgasło światło i dość długo się nie zapalało. Pan Kolberger ani na chwilę nie przestał recytować, nastrój był niezwykły, pełen skupienia, wielka cisza i jegi donośny głos. Dopiero po wszystkim widać było, że nie był zadowolony, ale ani na moment nie przerwał, pełen profesjonalizm. Czapki z głów panowie, to trudny zawód, choć takie emocje dają nam tylko najlepsi...
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    tenten(2004-01-15)
Reklama