UWAGA!

Poezja na rockową nutę

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza na koncert Marka Gałązki z synami. Będzie to połączenie poezji śpiewanej z nowoczesnym brzmieniem rockowym. Koncert odbędzie się we czwartek 20 listopada o godz. 19.00.

Marek Gałązka, uczestnik wielu festiwali poezji śpiewanej, jeden z pierwszych propagatorów twórczości Edwarda Stachury i Ryszarda Bruno-Milczewskiego, wykonuje również własne kompozycje. Jest pomysłodawcą i kuratorem letniego festiwalu Przystanek Olecko i zimowego - Sztama. Obecnie przygotowuje płytę w gdańskim studiu nagrań Ścianka. Ściśle współpracuje z Mazolem i muzykami trójmiejskiego środowiska muzyki jassowej i jazzowej.
     Marek Gałązka niejednokrotnie występował na elbląskiej scenie muzycznej. Ostatni raz podczas Wieczoru Bardów w Galerii EL. Tym razem w asyście swoich synów zaprasza na koncert poezji śpiewanej w brzmieniu bardziej rockowym.
     We czwartek obok Marka Gałązki (śpiew, gitara) wystąpią: Marcin Gałązka (gitara), Filip Gałązka (instrumenty perkusyjne) oraz jego wujek Zbyszek Terepko (bas).
     Bilety na koncert w cenie 10 zł są do nabycia w kasie Galerii EL.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • No tak, kiedy COS sie dzieje na naszej pustynii kulturalnej -to na raz ;( Ludzie, nie mozecie sie jakos lepiej zorganizowac? mamy 21 wiek przeca! Osiolkowi w zlobie dano -niezly koncercik albo DKF :( gdyby koncert byl ok. 20.00 njgorliwsi mogliby zaliczyc te 2 imprezy, a tak... przplyw informacji? jaki przeplyw :( -po co robicie sobie "konkurencje" - zenada [i to nie tak zadko chroniczna] :(
Reklama