UWAGA!

Pokojowa wizja świata

„Jak wyobrażam sobie świat bez wojen” to tytuł konkursu plastycznego organizowanego przez Klub Garnizonowy w Elblągu. Mogą wziąć w nim udział zarówno dzieci, jak i młodzież. Termin nadsyłania prac upływa 11 maja.

Celem konkursu jest wychowanie młodzieży w duchu patriotyzmu i miłości do ojczyzny oraz przybliżenie tematyki wojskowej cywilom. Prace plastyczne nt. „Jak wyobrażam sobie świat bez wojen” mogą być wykonane dowolną techniką (rysunek , akwarele, pastele, olej, itp.) w formacie A3 . Ich autorzy będą oceniani w czterech kategoriach: 7-9 lat; 10-13 lat; 13-16 lat; powyżej 16 lat. Jury weźmie pod uwagę: oryginalność, bogactwo techniki i form plastycznych oraz walory artystyczne.
     Prace można nadsyłać do 11 maja na adres: Klub Garnizonowy, ul. Mierosławskiego 5 Elbląg. Ogłoszenie wyników i otwarcie wystawy odbędzie się 22 maja.
     Konkurs patronatem objął dowódca 16 Pomorskiej Dywizji Zmechanizowanej im. Króla Kazimierza Jagiellończyka.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Czyzby wojsko zaczelo tracic atrybut prowadzenia wojen? Klub garnizonowy i akcja nt swiata bez wojen, buhahaha. Dooobre sobie!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  KIciUS(2007-03-07)
 • W wojsku uczą zabijać a tu takie aniołki i jeszcze dzieci w to wtrącają.Podajcie statystyki ile dzieci ginie w wojnach na świecie.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wyborca(2007-03-07)
 • Czy wy się tylko czepiać umiecie??? A ja doceniam zaangażowanie innych... Pozdrawiam
 • Hmmm tak czytam wasze wypociny i nie wiem czy mam się z was śmiać czy płakać z waszej głupoty. Sam tytuł mówi jak wyobrazić sobie świat bez wojen, bo jakby nie patrzeć wszędzie o tym "trąbią", a że KG chce coś zrobić żeby nie było tylko tematu wojna wojna wojna czy polityka to źle, jakby nic nikt nie robił to źle czemu nikt nic nie robi. No "dzieci neostrady" do nauki bądź troszkę pomyślcie, podobno myślenie nie boli, ale nie wiadomo jak by było w waszym przypadku...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wojtass(2007-03-08)
 • Super pomysł ;) tak trzymać
 • Harcerze i wojsko starają się coś robić w tym naszym Elblążkowie dla mieszkańców tych mniejszych i większych ale często zamiast pochwał to jakieś opier i nieprzychylne komentarze zbierają... ojj nieładnie, nieładnie A ja chwale za inicjatywę...
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elblążkowiec(2007-03-08)
Reklama