UWAGA!

Porozmawiaj z wiceministrem

Dziś o godz. 19 Biblioteka Elbląska i tygodnik „Polityka” zapraszają na panel zatytułowany „Kultura - centrum czy margines polskiej polityki?”, z udziałem sekretarza stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego Jarosława Sellina. Panel poiprowadzą dziennikarze tygodnika „Polityka” Piotr Sarzyński i Zdzisław Pietrasik.

Spotkanie odbędzie się w sali koncertowej Biblioteki Elbląskiej.
     Jarosław Sellin, sekretarz stanu w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego, absolwent historii na Uniwersytecie Gdańskim. W latach 1990-91 byłem szefem działu politycznego i akademickiego katolickiego tygodnika „Młoda Polska” wychodzącego w Gdańsku. Pracował w „Panoramie” TV Gdańsk i „Wiadomościach” TVP, potem kierowałem zespołem Informacji i publicystyki TV Polsat. W 1998 r. był rzecznikiem prasowym rządu Jerzego Buzka, w latach 1999-2005 - członkiem Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji.
     Piotr Sarzyński jest absolwentem socjologii Uniwersytetu Warszawskiego, w tygodniku „Polityka” zajmuje się popularyzowaniem sztuki. Jest autorem książek „Leksykon samobójców” i „Przewodnik po rynku malarstwa”, wspoółautorem książki „Kronika śmierci przedwczesnych”.
     Zdzisław Pietrasik to krytyk filmowy i teatralny, szef działu kulturalnego tygodnika „Polityka”. Był jurorem wielu festiwali filmowych i teatralnych. Na łamach „Polityki” opublikował dziesiątki recenzji i artykułów polemicznych na temat kondycji współczesnego kina.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • tylu wszechstronnych renesansowych intelektualistów tam będzie.. a ja mam troje dzieci i o co ich zapytam?
  • Tato ty masz troje dzieci i wiesz że są twoje . A co może wiedzieć facet który zajmuje się polityką i nie ma czasu dla żony . On nawt niewie które z dzieci biegających po jego domu jest jego .
Reklama