UWAGA!

Powarsztatowe animacje

Elbląg, kadr z filmiku
kadr z filmiku

„Mrówki z naszej szkoły" i „Drzwi" to krótkie animacje stworzone przez uczestników warsztatów animacji zorganizowanych w listopadzie przez Centrum Spotkań Europejskich Światowid. Można je obejrzeć na stronie internetowej www.kino.swiatowid.elblag.pl.

W warsztatach uczestniczyli uczniowie z Zespołu Szkół nr 2 w Elblągu oraz podopiecznych Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Elblągu. Poprowadzili je twórcy filmowi ze Studia Miniatur Filmowych w Warszawie - Eugeniusz Gordziejuk - szef produkcji Studia Miniatur Filmowych w Warszawie, Wiesław Zięba - reżyser, artysta malarz, rysownik karykaturzysta oraz Szymon Adamski - grafik komputerowy, montażysta.
       W efekcie dwudniowych spotkań powstał siedmiominutowy filmik, w którym oprócz dwóch krótkich animacji pt. „Mrówki z naszej szkoły" i „Drzwi" znalazły się również migawki z warsztatów.
       - Otrzymaliśmy mały bonus od prowadzących: 18 - sekundowy filmik dla fanów Olimpii Elbląg. Wszystko to można zobaczyć na stronie kina Światowid w ostatnio dodanych zwiastunach oraz na YouTube - mówi Katarzyna Mielnicka z kina Światowid.
      
Edyta Jasiukiewicz, Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama