UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pozapiłkarski piątek

 
Elbląg, Pozapiłkarski piątek

W najbliższy piątek (15 czerwca) odbędzie się kolejne spotkanie przygotowane dla tych, którzy nie chcą w piątkowe popołudnia oglądać piłki nożnej. Światowid zaprasza do strefy wolnej od piłki nożnej - będą zajęcia taneczne, plastyczne, pokaz filmowy i zabawy kinowe.

W każde piątkowe czerwcowe popołudnie – o godz. 18 organizowane są specjalne zajęcia taneczne dla dorosłych i plastyczne dla dzieci. Z kolei o godz. 19 na kobiece seanse filmowe, dzieci zaś, zamiast dobranocki, na kinowe zabawy edukacyjne zaprasza kino „Światowid”. W najbliższy piątek będzie można zobaczyć film „Nietykalni”. Francuska komedia, która zbiera doskonałe recenzje krytyków, ale co ważniejsze entuzjastyczne opisy widzów. To idealny film na piątkowe popołudnie wolne od meczów, a możliwość zostawienia w tym czasie dzieci na bezpłatnych zajęciach kinowych to optymalna sytuacja dla tych, którzy mają problem ze znalezieniem opieki nad najmłodszymi podczas wyjścia do kina.
       Przyjść może każdy i w dowolnie wybrany piątek. Zajęcia są prowadzone niezależnie od siebie więc nie ma obawy, że coś się przegapi.
       - Strefa wolna od piłki nożnej pomyślana jest w ten sposób żeby na zajęcia mogli przyjść jednocześnie dorośli i dzieci. Dorośli mogą uczestniczyć w zajęciach latin solo, a później w seansie filmowym, a dzieci w zajęciach plastycznych i kinowych – mówią organizatorzy.
       Pod okiem pedagogów i doświadczonych animatorów dzieci spędzą czas na zajęciach dostosowanych do ich wieku.
       Zajęcia z latin solo, czyli samby, cza-czy, jiva, merenge i salsy na Scenie Na Piętrze poprowadzi Patrycja Dyrmo. Zajęcia plastyczne dla najmłodszych, w pracowni plastycznej na II piętrze CSE Światowid, poprowadzi instruktor plastyki Helena Wojciechowska.
       Seanse w ramach „Strefy wolnej od piłki nożnej” odbywają się w kolejne piątki czerwca (15, 22 i 29 czerwca) o godzinie 19. Nowocześnie wyposażone sale kinowe gwarantują, że emocje z pobliskiej Elbląskiej Strefy Kibica nie będą słyszalne podczas oglądania filmu. A klimatyzacja nawet je ostudzi.
       Warto przekonać się na własne oczy, czy dwadzieścia pięć milionów Francuzów nie mogło się mylić. Film „Nietykalni” to historia, która zdarzyła się naprawdę. Sparaliżowany na skutek wypadku milioner zatrudnia do pomocy i opieki młodego chłopaka z przedmieścia, który właśnie wyszedł z więzienia. Zderzenie dwóch skrajnie różnych światów daje początek szeregowi niewiarygodnych przygód i przyjaźni, która czyni ich... nietykalnymi.
       W tym czasie, gdy rodzice uczestniczyć będą w seansach filmowych, dzieci, zamiast dobranocki mogą wziąć udział w edukacyjnych zabawach z kinem.
       Wszystko w ramach biletu na seans. Liczba miejsc ograniczona.
      
       Program:
       15, 22, 29 czerwca

      
       godz. 18 - zajęcia latin solo dla dorosłych - Scena na Piętrze, II piętro CSE Światowid
       godz. 18 - zajęcia plastyczne dla dzieci - sala nr 46, II piętro CSE Światowid
       godz. 19 - kobiecy seans filmowy - duża sala kina Światowid
       godz. 19 - kinowe zabawy edukacyjne, sala nr 38, I piętro CSE Światowid
      
       Ceny zajęć: 10 zł zajęcia taneczne, 10 zł zajęcia plastyczne, 10 zł – zajęcia łączone: taneczne dla mam i plastyczne dla dzieci. Ci, którzy skorzystają z zajęć tanecznych lub plastycznych mają zniżkę na kobiecy seans na godz. 19. Kinowe zabawy edukacyjne przygotowane są dla dzieci, których rodzice uczestniczą w seansie filmowym na godz. 19.
      
Edyta Jasiukiewicz, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama