UWAGA!

„Prace Remka” na wystawie

Elbląg, „Prace Remka” na wystawie
fot. nadesłana

Filia nr 7 Biblioteki Elbląskiej przy ul. Hetmańskiej we współpracy z Młodzieżowym Domem Kultury w Elblągu zaprasza do oglądania wystawy prac plastycznych Remigiusza Kościewicza pt. „Prace Remka”. Wstęp wolny.

Remigiusz Kościewicz od wielu lat jest uczestnikiem zajęć Młodzieżowej Pracowni Plastycznej prowadzonej przez Katarzynę Smeję-Skulimowską. Ten młody artysta z należytą sobie odwagą i uwagą pokonuje kolejne bariery sztuki plastycznej ku wolności twórczej, co ma odzwierciedlenie w jego pracach. Oto co mówi o sobie : „Spod znaku wagi, poszukujący mądrości i rozwijający się dla doskonalenia siebie w elbląskim Młodzieżowym Domu Kultury”.
       Zaprezentowane na wystawie prace są owocem jego poszukiwań oraz odkryć, zarówno w warsztacie, jak i w świadomości plastycznej artysty. Stąd w jego pracach tak różnorodna tematyka, mieszane techniki oraz rozmaite środki wyrazu. W swoich poszukiwaniach nie stroni od eksperymentu, nie stoi w miejscu. Coraz odważniej wykorzystuje zdobyte umiejętności, które w ostatnim czasie nabrały dynamiki i otworzyły przed nim nowe, kolejne wyzwania artystyczne i dylematy twórcze. Katarzyna Smeja-Skulimowska
      
       Wystawę można oglądać od 25 czerwca do 29 sierpnia w godzinach otwarcia biblioteki. Wstęp wolny.
      
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama