UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Eeee tam. .. .. tyle łazić w takie gorąco. .. .. kupiłem 10 piw i tez przeżyłem przygodę tyle ze trochę nie pamiętam. Dziś powtórkę zrobię może mi się przypomni. .. .. .
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    5
    Karmelita Borys(2020-08-23)
  • @Karmelita Borys - a ja ostatnio kupilem 4 piwa 0% zaplacilem w borysie cos kolo 14 zl, pytam co tak drogo, bo kaucja za butelki 50gr, to tak sobie policzylem ze bardziej mi sie oplaca kupic 2 fanty 2 litrowe niz te 4 piwa smakowe bez alko razem z 1,5 l. No i ostatnio ide zdac butelki bo 2 zl piechota nie chodzi ale trzeba z buta cisnac zeby je zgarnac, ide zamulony od tego goraca ktos mi dzien dobry mowi, zdziwiony podnosze wzrok a to taki tam pan ktorego 2 razy na oczy widzialem, :D ma swoja dzialanosc. .. zaskoczony odpowiedzialem dzien dobry, troche wstyd mi byl isc z tymi butelkami ale w koncu 0%, ledwie zrobilem kilka krokow znow ktos mi dzien dobry mowi, tym razem kloszar pod borysem, jego akurat nie znalem ale on mnie chyba tak, on to chyba wszystkich zna, tez mu odpowiedzialem dzien dobry, i tak sobie pomyslalem chyba bede bogaty, . .. za 2 zlote kupilem dwa grzeski po 99 gr. i tak roztrwoniłem swoje bogactwo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    1
    tak bylo(2020-08-23)
Reklama