UWAGA!

Rada Kultury dla wszystkich

W środę 23 stycznia, o godz. 17 w Ratuszu Staromiejskim odbędzie się inauguracyjne posiedzenie Elbląskiej Rady Kultury. Działalność Rady zainauguruje Grażyna Kluge, wiceprezydent Elbląga.

Elbląska Rada Kultury została powołana przez uczestników Elbląskiego Kongresu Kultury w listopadzie ubiegłego roku. Jej głównym zadaniem będzie praca nad nową strategią rozwoju kultury w Elblągu, a także czuwanie nad jej prawidłową realizacją. W spotkaniu udział wezmą przedstawiciele organizacji pozarządowych i instytucji, a także animatorzy, działacze i artyści środowiska elbląskiego.
       Formuła Elbląskiej Rady Kultury jest otwarta i może do niej należeć każdy mieszkaniec Elbląga, serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych.
      
Departament Kultury UM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Co za bzdury, należałoby wziąść się do roboty, na razie tylko rozrósł się tylko departament kultury -banda darmozjadów, taczkami wywieżc ich z ratusza !
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  wieska(2013-01-21)
 • Kobieto jak nie masz wiedzy i nic do powiedzenia to oszczędź sobie tych bzdurnych komentarzy. Chesz zabłyszczeć swoją wiedza przyjdz na spotkanie i pochwal się swoją elokwencja i pomysłem na kulturę
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  nie lubie głupoty(2013-01-21)
 • czyżby stwarzanie pozorów ????
 • Zart jakis? Nieeee, teraz caly Elblag bedzie tanczyl
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Czytelnik_MOBI_71096(2013-01-21)
 • Spotkania z ludźmi, firmami, instytucjami tworzącymi kulturę dosłownie są potrzebne temu miastu i ich wspieranie oraz docenianie w ogólnym zarysie zauważanie ich przez naszych urzędników, a nie tylko mówienie o kulturze. Mamy tylu wspaniałych ludzi kultury w Elblągu.
 • A Pani Kluge to ma coś wspólnego z Kulturą w Elblągu ?
 • Rozumiem ze artysci dostali zaproszenia?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  hiytoifem(2013-01-22)
 • Ciekawe czy Dyrektor Departamentu Kultury UM pamiętał o twórcach porywającego Projektu - "Odbudowa Starego Miasta w Elblągu, w oparciu o Zespoły Prywatnych Inwestorów " - TPZE " Jaszczur" ?. Stale powtarza, że Starówka i jej odbudowa to wielkie osiągnięcie, ale jak ognia unika kontaktu intelektualnego - z jej Twórcami.
 • Nie umiemy t. zn. U. M. , czy ciągle nie chcemy promować się własnymi twórcami ! To na nich powinny iść środki, by pieniądze też zostawały tu w Elblągu i ich wspierały w twórczości oraz pomysłach. Mamy czym się pochwalić, ale na Kongresie Kultury nie było nawet jednej osoby z Wydziału Komunikacji Społ, czy Promocji ku zadziwieniu zaproszonych przybyszy z Polski. To bardzo przykre zjawisko w naszym mieście.
 • Odnośnie tańczenia to kiedyś chodziłam do przedszkola nr 10 na Mączna na tańce. Ale jak zobaczyłam dyrektorke tegoprzedszkola jak tańczy to żenujące i wg mnie wstyd. A swoją drogą czy na sali przedszkolnej przeznaczonejdla dzieci mogą być lustra jak na salidotrenowania tańców. Co w tej sprawie ma do powiedzenia pani Kluge bo to chyba Jej działka? Na tance do przedszkola nie chodzę żenada ale uczestniczę w takich zajęciach w innym miejscu.
 • Bedzie Pani Grazyna Trzeba To Szybko I PO Cichu Zalatwic K no to super zlot sie szykuje.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  etryturyjukjk(2013-01-22)
 • Kulturalnie z wielkim uśmiechem wizjonerzy od KULTURY w tym mieście złapią Państwa w sieć współdecydowania o tym co się Im podoba. Oby było inaczej. .. ..
Reklama