UWAGA!

Razem - Twórcy bez granic

Elbląg, Razem - Twórcy bez granic

Wczoraj w Galerii EL rozstrzygnięto Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Oddziałów i Klas Integracyjnych „Razem - Twórcy bez granic”. Organizatorem piątej już edycji tego konkursu byli: Szkoła Podstawowa nr 25, Centrum Sztuki Galeria EL i Stowarzyszeniem „Viva art”.

Na V Międzynarodowy Konkurs Plastyczny Oddziałów i Klas Integracyjnych wpłynęło 1957 prac z 140 placówek oświatowych: przedszkoli i szkół podstawowych z Rosji, Czech i Polski. W tym roku komisja w składzie: Zbyszek Opalewski, artysta plastyk, dyrektor Galerii EL; Andrzej Sywula, artysta plastyk; Alicja Majkowska, konsultant do spraw sztuki w Warmińsko-Mazurskim Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu, postanowiła przyznać 70 równorzędnych nagród młodym twórcom, których dzieła prezentowane są na wystawie w Galerii EL.
     Wśród nagrodzonych są młodzi elblążanie - uczniowie SP 25. W grupie klas I-III: Adam Turulski i Bartek Wróblewski, których nauczycielem jest Bogdan Kiliński. W grupie klas IV-VI: Aneta Kur, Anna Rybicka, Patryk Budkiewicz, Michał Warno i Michał Sidorkiewicz, których uczy Danuta Roszak-Makowska.
     
PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama