UWAGA!

Recytacja, poezja śpiewana, stand-up w BE

 
Elbląg, Recytacja, poezja śpiewana, stand-up w BE

"A słowo kamieniem się toczy..." jest imprezą otwartą dla wszystkich chętnych próbujących swych sił w recytacji, poezji śpiewanej, twórców słowa pisanego oraz artystów stand-up. Impreza w tej formule rozpocznie się 30 maja o godz. 17.00 w Bibliotece Elbląskiej im. C.K. Norwida przy ul. św. Ducha 3-7 br. w sali audiowizualnej.

Biblioteka, która czynnie bierze udział w realizacji różnych przedsięwzięć kulturalnych, tym razem zaprasza elblążan na spotkanie z żywym słowem w wykonaniu amatorów oraz "otrzaskanych" już ze sceną wykonawców. Pomysłodawcą jest Zbigniew Martuszewski a mecenatu i organizacji imprezy podjęła się Biblioteka Elbląska im. C.K. Norwida w osobie pani Haliny Samson.
       "A słowo kamieniem się toczy..." adresowane jest do osób żywo zainteresowanych recytacją i ma charakter otwarty, a to oznacza, że o ilości wolnych miejsc stanowi pojemność sali audiowizualnej w bibliotece. Spotkanie ze słowem podzielono na cztery bloki: (recytacja, twórczość własna, poezja śpiewana, stand-up) i jest argumentem do odwiedzenia biblioteki, posłuchania zmagań recytatorskich z tekstem i miłego spędzenia czasu. O atrakcyjności świadczy, także to że nie ma ono formy konkursu. Występ wynika z potrzeby zmierzenia się ze słowem – dla przyjemności oglądających. Spotkanie z żywym słowem adresowane jest nie tylko do widowni, ale także do osób, które chciałyby spróbować sił w wymienionych wyżej kategoriach. W takim razie prosimy o kontakt.
       Osoby zainteresowane wzięciem udziału w przedsięwzięciu prosimy o kontakt z Haliną Samson – tel. 55 625 60 17, 55 625 60 18 lub e-mail: h.samson@bibliotekaelblaska.pl oraz Zbigniewem Martuszewskim tel. 691 983 290.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama