39 zespołów z całej Polski zgłosiło się na konkurs organizowany w ramach Zamkowego Maratonu Rockowego w Nidzicy. ZMRock odbędzie się w tę niedzielę, 17 czerwca.
Na dziedzińcu nidzickiego zamku zaprezentuje się dziesięć zespołów wybranych przez jury. Będą to - w kolejności alfabetycznej: Abdul Kebab Buła Jabba z Gdańska, Eden Express z Przemyśla, Empatia z Nidzicy, Jolokia z Warszawy, Jutro Wieczorem z Przasnysza, NaSenNie z Dąbrowy Górniczej, Rocket z Warszawy, Tequila z Działdowa, The Toobes z Białegostoku oraz Vierna z Gdańska. Zwycięzca otrzyma 2 tys. zł, przewidziano też wyróżnienie w wysokości 1 tys. zł.
Początek o godz. 15. Natomiast o godz. 20 wystąpi gwiazda ZMRocku - grupa Chemia. Wstęp na przesłuchania konkursowe jest wolny.
Początek o godz. 15. Natomiast o godz. 20 wystąpi gwiazda ZMRocku - grupa Chemia. Wstęp na przesłuchania konkursowe jest wolny.
Agnieszka Jarzębska, eswiatowid.pl