UWAGA!

Rozprawy naukowe PWSZ

Ukazał się drugi numer „Rozpraw Naukowych i Zawodowych PWSZ w Elblągu”. Tym razem został on przygotowany przez pracowników Instytutu Ekonomicznego. Redaktorem naukowym wydania jest dr Krzysztof Sidorkiewicz.

- Należy podkreślić, iż zeszyt, podobnie jak inne z tej serii, ma charakter recenzowany - mówi Maja Brzeska z biura rektora Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu. - Wśród recenzentów znaleźli się znani i szanowani profesorowie w środowisku naukowym, m.in. prof. dr hab. Henryk Ćwikliński, prof. dr hab. Roman Kisiel, prof. dr hab. Marek J. Malinowski.
     Zeszyt został podzielony na trzy obszary tematyczne. Autorzy prezentują wyniki swoich badań i analiz. Najobszerniejsza jest część dotycząca zagadnień ekonomicznych, w „Rozprawach” znajdziemy także teksty związane problematyką politologiczną oraz prawną. Odrębną część stanowią recenzje, a także kronika naukowa.
     „Rozprawy Naukowe i Zawodowe PWSZ w Elblągu” dostępne są w elbląskiej księgarni „Quo Vadis”. Szczegóły na temat publikacji uczelni można znaleźć na stronie internetowej www.pwsz.elblag.pl.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Pozdrawiam mego the best friend MYLERA ....ziomy z blokowiska...jest najlebszym studentem na PWSZ ..... to co że ma ciągle poprawki :P:P:P:P !!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    OłMEN(2007-01-17)
Reklama