UWAGA!

SDM zagra w Elblągu

 
SDM zagra w Elblągu
fot. nadesłana

Stare Dobre Małżeństwo znów koncertuje i znów będzie je można usłyszeć w Elblągu. W piątek, 12 kwietnia, w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” odbędzie się koncert, na którym Krzysztof Myszkowski zaśpiewa świetnie znane, kultowe już piosenki SDM i te najnowsze, niedawno nagrane.

- Znów ogień płonie entuzjazmem dźwięków i słów, a życie zaprasza nas do życia. Wypełniamy przeznaczenie ruszając w trasę, by grać na żywo Żywym Ludziom – pisze na swojej stronie Krzysztof Myszkowski.
       Legendarna grupa Stare Dobre Małżeństwo wciąż przemierza koncertowe szlaki. Zespół złożony jest z wyśmienitych muzyków towarzyszących założycielowi oraz liderowi SDM Krzysztofowi Myszkowskiemu, śpiewającemu swoje kultowe piosenki - od najstarszych (np. Blues o 4 nad ranem, Jak, Komunia, Bieszczadzkie Anioły) po najnowsze, które już uznano za hity (Topielica czy Ogień zapłonie w nas).
       Soczyste i aromatyczne brzmienie formacji zapewnia niebanalny zestaw instrumentów wykorzystywanych podczas recitali. Uwagę słuchaczy na przeszło dwie godziny przykuć powinny: gitary 6 i 12 strunowe, dobro, instrumenty klawiszowe, cajon, kontrabas oraz niepowtarzalne brzmienie harmonijki ustnej.
       Skład zespołu:
       Krzysztof Myszkowski – śpiew, gitara, harmonijka ustna
       Bolo Pietraszkiewicz – gitary, instrumenty klawiszowe, cajon
       Roman Ziobro – kontrabas, gitara basowa
      
       Koncert zespołu odbędzie się w piątek, 12 kwietnia o godz. 19, w dużej sali kina „Światowid”. Bilety do nabycia wkrótce w kasie CSE „Światowid" i on-line na stronie.
      
Edyta Jasiukiewicz, rzecznik CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...