UWAGA!

Sensoryka dla najnajów w Światowidzie

 Elbląg, Sensoryka dla najnajów w Światowidzie

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu zaprasza rodziców z dziećmi w wieku od roku do 2 lat na niezwykły cykl zajęć pn. sensoryka dla najnajów. W każdy wtorek w godzinach od 9:30 do 10:30 w doskonale wyposażonej sali doświadczania świata, poprzez zabawę, będziemy rozwijać zmysły naszych najmłodszych. Rodzicu maluszka - te zajęcia są właśnie dla Ciebie! Zapraszamy!

Sensoryka dla najnajów to przede wszystkim czas dla dzieci i rodziców. W trakcie wykonywania różnorodnych czynności będziemy wśród najmłodszych stymulować zmysły, budować świadomość ciała i przestrzeni oraz doskonalić umiejętność poruszania się. Dziecko w ten sposób nie tylko pozna siebie, rozładuje energię oraz pobudzi wyobraźnię, ale również odkryję zjawiska zachodzące w jego otoczeniu.

Zajęcia odbywają się w doskonale wyposażonej sali doświadczania świata. Została ona wyposażona w lampki, panele z cieczami, podświetlane stoliki, pufy, podesty, niezbędne materiały sensoryczne, dzięki którym dzieci będą mogły robić wszystko, co podpowie im wyobraźnia. Różne struktury, gra świateł, kostki, piłki – to wszystko czeka na maluchy, które zaczynają poznawać świat. Wszystkie aktywności wybierane są zgodnie z potrzebami dzieci dlatego spotkania planowane są w kameralnych grupach.

Zapraszamy do wspólnej zabawy i mamy nadzieję, że nasza nowa propozycja pomoże młodym rodzicom w odkrywaniu możliwości spędzania wolnego czasu z pociechami. Pamiętajcie - dzieci bawiąc się odkrywają i rozwijają nowe umiejętności, relaksują się, ale także wyciszają.
      
       -> Wiek uczestników: 1 - 2 lata
       -> Termin i miejsce | wtorki, godz.: 9:30-10:30, Centrum Spotkań Europejskich „Światowid" w Elblągu, sala doświadczania świata
       -> Zapisy i więcej informacji | aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl, tel. 55 611 20 59
       -> Liczba miejsc ograniczona (max 5 dzieci i 5 opiekunów)
       -> Odpłatność 150 zł/miesiąc

Centrum Spotkań Europejskich "Światowid"

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama