UWAGA!

Sidney Polak w Galerii EL

Elbląg, Sidney Polak w Galerii EL

Centrum Sztuki Galeria EL zaprasza 9 października na koncert Sidneya Polaka. Artysta na co dzień związany z grupą T.Love w Elblągu wystąpi po raz pierwszy ze swoim solowym projektem. Bilety w sprzedaży od 25 sierpnia.

Sidney Polak wiosną tego roku wydał drugi solowy album pn. „Cyfrowy Styl Życia”. Jest to bardzo nowoczesna produkcja muzyczna, korespondująca z trendami panującymi w światowej muzyce rozrywkowej.
       Sidney Polak to artysta, który wypełnił lukę w polskiej muzyce. Połączył w swojej twórczości różne gatunki muzyczne, a jednocześnie wysoki poziom produkcji, ambitny przekaz z masowością odbioru.
       Jako lider swojego zespołu komponuje, pisze teksty i produkuje nagrania. Jego pierwsza solowa płyta „Sidney Polak” odniosła spory sukces (Fryderyki 2004 za najlepszy album alternatywny, autor i kompozytor).
       Sidney Polak niezaprzeczalnie jest jedną z najważniejszych postaci polskiego rynku muzycznego. Potwierdzeniem tego są muzyczne nagrody, które uzyskał jako twórca i autor, uznanie środowiska muzycznego, bardzo dobre recenzje debiutanckiej płyty. Najważniejszym jednak wyznacznikiem pozycji artysty jest uznanie ze strony fanów, o czym świadczy zainteresowanie koncertami klubowymi w całej Polsce.
       Koncert odbędzie się 9 października o godz. 20. Bilety w cenie 22 zł, w dniu koncertu 30 zł. Rezerwacja: 055 232 53 86.
       Bilety w sprzedaży od 25 sierpnia.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama