UWAGA!

Ska w Jaszczurze

Już w najbliższą niedzielę 11 lutego w Jaszczurze odbędzie się koncert przygotowany przez elbląskie środowiska alternatywne. Tym razem wystąpią dwie trójmiejskie formacje, reprezentujące nurt punk/ska: Rahmel oraz Wersja De Lux. Na scenie zobaczymy również punkowy Dobry Dzień.

11 lutego o godz. 19 wystartuje koncert, który tym razem przeniesie nas na grunty opanowane przez skoczne tempa i instrumenty dęte. Kolektywniacy z Depression Town Crew po serii spotkań z cięższymi formacjami, postanowili troszkę zwolnić i zaprosić na scenę jednej z najstarszych knajp w Elblągu, kapele, których twórczość oscyluje pomiędzy melodyjnym punkiem a Ska: Wersja De Lux oraz Rahmel.
     Tego dnia zobaczymy również zespół Dobry Dzień. Powstał on w lipcu 2000 roku w trójmieście. Zespół zarejestrował w 2005 roku płytę demo, po czym w lipcu następnego roku udostępnił nam swój splicik, okraszony sześcioma utworami tej grupy, sporządzony wespół z tczewską Aporią. Na perkusji zasiada elblążanin - Włóczek.
     Zespół Wersja De Lux powstał w Gdyni w 2003 roku. Obecnie, ten dziewięcioosobowy skład gra rytmiczne, żywiołowe Ska z elementami rock&rolla. Kolejny, Rahmel, powstał w Rumii w 2000 roku. Zespół przeciera muzyczne szlaki łącząc Ska z punk rockiem.
     Koncert w Jaszczurze odbędzie się 11 lutego o godz. 19. Cena biletu 7 zł.
Orzeu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama