UWAGA!

"Śniło mi się, że...". 4. edycja konkursu

 
Elbląg, "Śniło mi się, że...". 4. edycja konkursu
fot. nadesłana

Nie znające granic. Kreowane z twórczą swobodą. Takie są właśnie senne światy. „Światowid” chce utrwalić ich jak najwięcej i pokazać, stąd konkurs, do udziału w którym zaprasza najmłodszych. W tym roku swoimi snami podzielić się będą mogły dzieci z Warmii, Mazur, Pomorza oraz Podlasia.Uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych.

Bogactwo świata dziecięcej wyobraźni jest niewiarygodne, a jeśli dodatkowo pod lupę weźmiemy to, co w dziecięcych głowach rodzi się podczas snu, ujrzymy świat nieobliczalny, pełen magii, niecodziennych zdarzeń, gdzie wszystko tak często dzieje się na opak, że wydaje się to być czymś zupełnie naturalnym.
       Aby wziąć udział w konkursie należy przypomnieć sobie sen- zabawny lub straszny- i przełożyć wyśnioną historię na papier, a następnie nadać swej pracy tytuł dokańczając zdanie: "Śniło mi się, że..."
       Ponieważ nie chcemy ograniczać dziecięcej kreatywności proponujemy wachlarz plastycznych środków za pomocą których wypowiedzieć będzie się mógł mały twórca: malarstwo, grafika, collage, rysunek, techniki mieszane, szczegółowo odzwierciedlona scena ze snu lub luźna impresja na temat, a także... komiks. Wszystko to ma do wyboru uczestnik konkursu. Praca musi jedynie zmieścić się na jednej kartce w formacie A3.
       Regulamin konkursu i karta zgłoszeniowa znajduje się na stronie CSE Światowid tutaj.
      
      
Helena Wojciechowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama