UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

„Spotkania z pasjami” z Emilianem Kamińskim

 
Elbląg, „Spotkania z pasjami” z Emilianem Kamińskim

Kontynuując cykl „Spotkania z pasjami” BE zaprasza seniorów na wideokonferencje, podczas których będzie można poznawać kolejnych bohaterów i ich pasje. W czwartek 10 kwietnia o godz. 11.00 w Sali Audiowizualnej przy ul. św. Ducha 3-7 oraz w Filii nr 6 przy ul. Słonecznej wideokonferencja – z Emilianem Kamińskim. Wstęp wolny.

Projekt „Spotkania z pasjami” zakłada przeprowadzenie na żywo w bibliotekach 15 spotkań on-line, które będą się odbywały co dwa tygodnie w formie wideokonferencji (poprzez streaming online) z osobami ze świata telewizji, które prowadzą aktywne życie i realizują swoje pasje, angażując się w życie społeczności lokalnych.
       Głównym celem projektu jest aktywizacja społeczna seniorów – sprawienie, by seniorzy wyszli z domów i spotkali się ze sobą w miejscu publicznym. Projekt zakłada również stworzenie przyjaznej przestrzeni, która umożliwi nawiązywanie nowych kontaktów.
       Kolejnym ważnym elementem jest rozbudzanie chęci do dzielenia się swoją wiedzą, pasją z innymi. Twórcy projektu chcą pokazać, jak wiele osób starszych wciąż pozostaje czynna zawodowo lub jak kreatywnie wykorzystuje swój czas wolny na dokształcanie się, rozwijanie pasji, pomoc innym.
       Bohaterem najbliższej wideokonferencji będzie Emilian Kamiński – aktor (ma w swoim dorobku ponad setkę ról teatralnych, filmowych i musicalowych), reżyser, założyciel Fundacji Atut, Teatru Kamienica i człowiek wielu pasji! Oprócz pasji związanej ze swoją pracą – opowie również o miłości, jaką darzy Warszawę. Zapraszamy!
      
       Więcej informacji: Dział Literatury dla Dorosłych, ul. Zamkowa 1 tel. (55) 625 60 18, Filia nr 6, ul. Słoneczna 29 tel. (55) 625 60 80/81.
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama