UWAGA!

„Spotkania z pasjami” z fashionistką

 Elbląg, „Spotkania z pasjami” z fashionistką

Jak dobrze wyglądać w każdym wieku? Na te pytanie podczas najbliższego „Spotkania z pasjami” odpowie w czwartek 22 maja o godz. 11.00  Hanna Gajos – dziennikarka i krytyk mody, która od lat przekonuje Polaków, jak wielki wpływ na samopoczucie i samoocenę ma styl naszego ubierania się. Wideokonferencja w Sali Audiowizualnej przy ul. św. Ducha i Filii nr 6 przy ul. Słonecznej 29. Wstęp wolny.

Hanna Gajos zajmuje się zawodowo modą od lat 70.. Jej artykuły ukazywały się w takich pismach, jak: „Świat Mody”, „Kobieta i Życie”, „Pani”, „Uroda”, „Bea”. Jako pierwsza redagowała rubrykę o modzie męskiej, która publikowana była w miesięczniku „Pan”. Uważana za eksperta w dziedzinie mody, otrzymała szereg wyróżnień, m.in. „Złotą Nitkę”, „Srebrną Pętelkę”. Napisała książkę „Bądź dobrze ubrana” zawierającą wiele cennych uwag i porad na temat ubioru. Prowadzi bloga poświęconego modzie.
      
       Projekt „Spotkania z pasjami” zakłada przeprowadzenie na żywo w bibliotekach 15 spotkań on-line, które będą się odbywały co dwa tygodnie w formie wideokonferencji (poprzez streaming online) z osobami ze świata telewizji, które prowadzą aktywne życie i realizują swoje pasje, angażując się w życie społeczności lokalnych. Głównym celem projektu jest aktywizacja społeczna seniorów - sprawienie, by seniorzy wyszli z domów i spotkali się ze sobą w miejscu publicznym. Projekt zakłada również stworzenie przyjaznej przestrzeni, która umożliwi nawiązywanie nowych kontaktów. Kolejnym ważnym elementem jest rozbudzanie chęci do dzielenia się swoją wiedzą, pasją z innymi. Twórcy projektu chcą pokazać, jak wiele osób starszych wciąż pozostaje czynna zawodowo lub jak kreatywnie wykorzystuje swój czas wolny na dokształcanie się, rozwijanie pasji, pomoc innym.
      
       Więcej informacji:
       Dział Literatury dla Dorosłych, ul. Zamkowa 1 tel. (55) 625 60 18
       Filia nr 6, ul. Słoneczna 29 tel. (55) 625 60 80/81
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama