UWAGA!

Spotkanie autorskie z Sylwią Chutnik

 Elbląg, Spotkanie autorskie z Sylwią Chutnik

W środę, 13 grudnia o godz. 17 w księgarni BookBook przy al. Grunwaldzkiej 29 odbędzie się spotkanie autorskie z Sylwią Chutnik, polską kulturoznawczynią, feministką, działaczką społeczną, pisarką, laureatką Paszportu Polityki w kategorii Literatura za rok 2008, trzykrotnie nominowaną do Nagrody Literackiej Nike.

Tym razem tematem rozmowy będzie seria wywiadów pt. „Kobiety, które walczą. Rozmowy z zawodniczkami sportów walki.” To seria niezwykłych wywiadów przeprowadzonych przez Sylwię Chutnik z kobietami, które, zawodowo lub amatorsko, uprawiają sporty walki. Jak wygląda walka i trening? Dlaczego atrakcyjne i młode dziewczyny wybrały ten niekobiecy, konfrontacyjny i brutalny sport?
       Wśród rozmówczyń są zawodniczki: Joanna Jędrzejczyk, Agnieszka Rylik, Sylwia Kusiak, Agnieszka Niedźwiedź, Gabriela Kuzawińska, Iwona Guzowska, Ewa Brodnicka, Sylwia Zaczkiewicz (również trenerka, która prowadzi klub Otwarte Serca Zaciśnięte Pięści), trenerki: Joanna Piotrowska (WenDo) i Jolanta Wasilewska (krav maga). Oprócz nich autorka rozmawiała z kobietami, które trenują hobbystycznie – pisarką Grażyną Plebanek, dziennikarką, blogerką i pisarką – Małgorzatą Halber oraz Natalią Fiedorczuk – pisarką, piosenkarką, instrumentalistką i autorką piosenek.
       Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na spotkanie i zdobycie autografu.
      
inf. nadesłana
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • ". .. z Sylwią Chutnik, polską kulturoznawczynią, feministką. .. " "Dlaczego atrakcyjne i młode dziewczyny wybrały ten niekobiecy, konfrontacyjny i brutalny sport?" To jak to, to dla feministki istnieją nie kobiece sporty? Chyba wpadnę, ale jedynie po to by obnażyć bezdenną głupotę feminizmu
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  2
  bueeee(2017-12-09)
 • Nie polecam pani Chutnik już ją raz słyszałam na salonach polityki i więcej już nie zamierzam. Pozdrawiam kobiety z krwi i kości delikatne, subtelne, kobiece nieco naiwne słabsze ale przez to wspaniałe i inne. Jesteśmy inne od mężczyzn i nikt ani nic tego nie zmieni a już na pewno nie pani Chutnik, ze swoją pseudo nowoczesną sfeminizowaną wizją świata. ŻAL MI JEJ TAK TO PROSTU PO KOBIECEMU. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  3
  2
  ILOVEWOMAN(2017-12-09)
 • Kocham ją :)
Reklama