UWAGA!

Spotkanie z Anną Sakowicz w cyklu #czytElnia

 Elbląg, Spotkanie z Anną Sakowicz w cyklu #czytElnia

W czwartek, 21 listopada, o godz. 18 w filii nr 3 przy al. Józefa Piłsudskiego odbędzie się spotkanie z Anną Sakowicz – autorką popularnych powieści obyczajowych dla dorosłych i książek dla dzieci. To kolejny gość w cyklu #czytElnia. Wstęp wolny.

Anna Sakowicz czytelnikom znana jest jako twórczyni powieści i opowiadań obyczajowych utrzymanych w ciepłym, optymistycznym tonie. Na swoim koncie ma trzynaście książek, w tym trzy dla dzieci. Są to książki: „Żółta tabletka” (2014), „Złodziejka marzeń” (I część trylogii kociewskiej, 2014), „Szepty dzieciństwa” (2015), „Niedomówienia” (2016), „To się da!” (II część trylogii kociewskiej, 2016), „Już nie uciekam” (III część trylogii kociewskiej, 2017), „Żółta tabletka plus” (2017), „Na dnie duszy” (2018), „Postawić na szczęście” (2018), „Dogonić miłość” (2019).

We wrześniu ukazała się książka dla dzieci „Listy do A.”, opowiadająca o chorobie Alzheimera, poruszająca temat starości, odchodzenia. To wyjątkowa, pełna ciepła i humoru książka o zmaganiu się z nieuleczalną chorobą bliskiej osoby, z przepięknymi ilustracjami Ewy Beniak-Haremskiej. O tym wydawnictwie autorka opowiadała niedawno w „Pytaniu na śniadanie”. „Listy do A.” to po „Leniusiołkach” i „Wiewiórce Julii i magicznym orzeszku” trzecia książka autorki w kategorii literatury dziecięcej. Autorka prowadzi bloga pod nazwą Kura Pazurem.

Spotkanie poprowadzi Jolanta Karmowska.

Zrealizowano przy pomocy finansowej Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego

 

Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama