UWAGA!

Spotkanie z Kirą Gałczyńską

Warmińsko-Mazurska Biblioteka Pedagogiczna w Elblągu i Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna zapraszają na spotkanie z córką Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego, Kirą. Spotkanie odbędzie się 1 października o godz. 10.30 w auli uczelni.

Kira Gałczyńska, dziennikarka, autorka reportaży, córka "zaczarowanego dorożkarza" uświetni obchody Roku Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego. W Elblągu spotka się z pedagogami, studentami, bibliotekarzami oraz miłośnikami twórczości Gałczyńskiego. Kira spotka się również z czytelnikami biblioteki w Tolkmicku, która jako jedyna w regionie nosi imię poety.
     Gałczyńska jest Honorowym Obywatelem Miasta Tolkmicka, więc dyrekcja tamtejszej biblioteki, zaprosiła ją na konkurs "O, zielony Konstanty...", który odbędzie się 30 września. Wezmą w nim udział gimnazjaliści z Tolkmicka, Gronowa Górnego, Fromborka i Milejewa. Wykażą się wiedzą na temat życia i twórczości znanego Konstantego Ildefonsa.
     Po konkursie odbędzie się spotkanie z Kirą Gałczyńską.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Miałam zaszczyt uczestniczyć dzisiaj w spotkaniu z panią Kirą Gałczyńską. Przyznam szczerze, iż jestem oczarowana córką poety. Niestety nie mogę tego samego powiedzieć o gospodarzu imprezy. Pragnę „pogratulować” Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej przezacnych studentów. Jestem oburzona zachowaniem ludzi pięć lat ode mnie starszych, którzy uchodzą za studentów. Doprawdy było mi niezmiernie wstyd, iż siedzę wśród takich, by nie powiedzieć, prostaków. Sugeruję, by władze uczelni skrupulatniej dobierały audytorium i wprowadziły zajęcia z podstawowych zasad kultury.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Iwona P.(2003-10-01)
Reklama