UWAGA!

Spotkanie z Niną Majewską-Brown

 Elbląg, Spotkanie z Niną Majewską-Brown

W poniedziałek, 18 października, o godz. 17:00 w ramach cyklu #czytElnia zapraszamy do bibliotecznej filii nr 5 Kostka na osiedlu Zawada na spotkanie z Niną Majewską- Brown, autorką bestsellerowych książek z akcją umiejscowioną w obozie Auschwitz-Birkenau oraz powieści z kobiecymi bohaterkami.

Nina Majewska-Brown – poznanianka, ukończyła filologię polską i klasyczną oraz dziennikarstwo na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza, przez wiele lat pracowała w wydawnictwach, promując książki innych autorów, w końcu – za namową męża – sama zaczęła pisać. Jest autorką powieści opowiadających o codziennym życiu swoich bohaterek: „Wakacje”, „Zwyczajny dzień”, „Jak się nie zakochać”, „Nina”, „Notes Kuchenny”, „Grzech”, „Anka inne oblicze szczęścia”, „Anka i diabeł stróż”, „Mąż na niby”, „Anka i piekło szczęścia”, „Żona na zamówienie”, „Tylko dla dorosłych”. W kilku ostatnich książkach porusza tematykę obozową, opisując prawdziwe, ale zbeletryzowane historie z Auschwitz-Birkenau: „Tajemnica z Auschwitz”, „Ostatnia więźniarka Auschwitz”, „Anioł życia z Auschwitz”, „Tajemnica z Auschwitz”.

 

Rozmowę poprowadzi Anna Romańczuk.

 

Filia nr 5 KOSTKA mieści się w budynku SP nr 9 przy ul. Józefa Wybickiego 20, wjazd od ul. Andersa, tel. (55) 625 60 95/96

 

Spotkanie odbywa się w ramach cyklu #czytElnia i jest realizowane przy pomocy finansowej Samorządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego.


Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama