UWAGA!

Styczniowy Elbląg na dużym ekranie

2010-01-23
Aktualizowany 2010-01-25 08:22
Elbląg, Prowadzący spotkania Juliusz Marek.
Prowadzący spotkania Juliusz Marek.

Pierwszy w nowym roku pokaz filmowy w ramach cyklu „Elbląg na dużym ekranie” odbędzie się w najbliższy poniedziałek, 25 stycznia o godz. 18.

Po świątecznej przerwie odbędzie się kolejny seans z cyklu „Elbląg na dużym ekranie”. Jak co miesiąc wyświetlone zostaną archiwalne filmy o Elblągu i jego okolicach. Najstarszy z nich powstał w roku 1936 i ukazuje życie codzienne w dawnych Prusach Wschodnich. W kinie „Światowid” będzie również można obejrzeć kronikę wojenną II Frontu Białoruskiego ze zdobywania Elbląga w styczniu i lutym 1945 roku, a także kronikę filmową z 1987 roku poświęconą Żuławom.
       Bezpłatne wejściówki na spotkanie są do odebrania w kasie CSE „Światowid”.
      
      
      
Edyta Jasiukiewicz, Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Przypominam, ze w listopadzie zapowiadano, iz spotkanie odbedzie sie rowniez w grudniu po swietach. Ale ktos byl goloslowny.
  • sensacyjne te filmy :) ale archiwa. Była masa innych filmow z imprez ktore mozna by wyswietlic no ale pewnie tv elblaska ich nie ma bo po co miala na nie przyjsc; )) wiec nie maja praw autorskich hehe
  • „ Elbląg na dużym ekranie" okiem wybiórczej TV Elblaskiej i jej szefa? haha noooo taaak czyli zero tresciwych filmow. aa Żuławy no tak. gratka
  • TV (sic!) Elbląska to prywatna firma Pana Marka juniora, który nadaje tylko to, co jest zgodne z jego poglądami politycznymi. Wszyscy je znają, nie mniej jednak to pseudoTV nadaje to samo co godzine śmieszne wiadomości i programy o niskim poziomie warsztatowym.
  • Czyli nie warto oglądać i nie warto chodzić, wspierać itp. Zenująca sprawa z tą cenzurą :) postawcie na fakty i obiektywizm.
  • Jeśli przez swoje poglądy sądzi on ze jego tv coś znaczy to jest w blędzie.
Reklama