UWAGA!

Styczniowy kiermasz sztuki

Elbląg, Styczniowy kiermasz sztuki
(fot. Anna Grzelak)

W sobotę 16 stycznia elbląskie Muzeum zaprasza na kolejny „Kiermasz sztuki”. Od kilku miesięcy spotkania ze sztuką i rękodziełem zyskują sobie coraz więcej zwolenników.

Kiermasze są propozycją dla tych, którzy cenią sobie oryginalność, ponieważ oferowane są tam przedmioty, których nie możemy kupić w dużych sieciach sklepów. Twórcy z różnych dziedzin i rękodzielnicy mają też okazję zaprezentowania swoich wyrobów nie tylko znajomym. To również sposób na poznawanie nowych, ciekawych technik pracy i artystycznych pomysłów elblążan.
       – Podczas grudniowego spotkania wielką ciekawość wzbudziła pani, której oryginalne obrazy powstają przy pomocy kawy i herbaty – mówi Małgorzata Gizińska z Muzeum, organizator kiermaszów. – Chcemy, aby coraz więcej takich osób pojawiało się na naszych imprezach.
       Kiermaszowe spotkania ze sztuką odbywają się raz w miesiącu, zawsze w sobotę i można na nich obejrzeć lub kupić dzieła elbląskich twórców, głównie w dziedzinie plastyki. W asortymencie stoisk są również przedmioty rękodzieła artystycznego oraz inne unikatowe „bibeloty”, które stanowić mogą doskonały upominek dla naszych bliskich.
       W tę sobotę impreza odbywać się będzie w budynku Podzamcza elbląskiego Muzeum Archeologiczno-Historycznego – wejście od ulicy Zamkowej – w godz. 11-14. Wstęp wolny.
      
      
      
Ewa Trocka, Muzeum
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama