UWAGA!

„Szczęście jest wszędzie” – spotkanie z Katarzyną Miller

 
Elbląg, „Szczęście jest wszędzie” – spotkanie z Katarzyną Miller

Bohaterką czwartkowego „Spotkania z pasjami”, czyli wideokonferencji odbywających się w Bibliotece Elbląskiej, będzie Katarzyna Miller – terapeutka i felietonistka. Zapraszamy do Sali Audiowizualnej Biblioteki Elbląskiej przy ul. św. Ducha 3-7 i Filii nr 6 przy ul. Słonecznej 29 w czwartek 24 kwietnia o godz. 11.00. Wstęp wolny.

Bohaterką kolejnego spotkania będzie Pani Katarzyna Miller – terapeutka, autorka wielu książek z zakresu psychologii, a przede wszystkim osoba, która jak nikt inny potrafi motywować innych do poszukiwania szczęścia. Sama wierzy głęboko w to, że pasja jest motorem radości jej życia. Mamy nadzieję, że po spotkaniu z Panią Katarzyną również i Państwo poczują energię i odwagę do realizowania swoich pasji.
       Wiemy, że bardzo podobało się Państwu poprzednie spotkanie z Panem Emilianem Kamińskim. Wiele osób było zdziwionych, że można w ten sposób – za pomocą połączenia on-line, przeprowadzić spotkanie z gościem. Zapraszamy na kolejne spotkania do biblioteki!
      
       Projekt „Spotkania z pasjami” zakłada przeprowadzenie na żywo w bibliotekach 15 spotkań on-line, które będą się odbywały co dwa tygodnie w formie wideokonferencji (poprzez streaming online) z osobami ze świata telewizji, które prowadzą aktywne życie i realizują swoje pasje, angażując się w życie społeczności lokalnych.
       Głównym celem projektu jest aktywizacja społeczna seniorów – sprawienie, by seniorzy wyszli z domów i spotkali się ze sobą w miejscu publicznym. Projekt zakłada również stworzenie przyjaznej przestrzeni, która umożliwi nawiązywanie nowych kontaktów.
       Kolejnym ważnym elementem jest rozbudzanie chęci do dzielenia się swoją wiedzą, pasją z innymi. Twórcy projektu chcą pokazać, jak wiele osób starszych wciąż pozostaje czynna zawodowo lub jak kreatywnie wykorzystuje swój czas wolny na dokształcanie się, rozwijanie pasji, pomoc innym.
      
       Więcej informacji:
       Dział Literatury dla Dorosłych, ul. Zamkowa 1 tel. (55) 625 60 18
       Filia nr 6, ul. Słoneczna 29 tel. (55) 625 60 80/81
      
Aleksandra Buła, Biblioteka Elbląska im. Cypriana Norwida
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama